Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#slask #katowice #psychoterapia #psycholog #psychologia #terapia

Cześć,
Macie do polecenia psychoterapeutę (ale chyba wole mężczyznę) ze Śląska? Spotkania na miejscu/online - w sumie bez ogromnej różnicy dla mnie (chociaż pierwsze spotkanie to wolałbym osobiście). Myślałem że nie będę potrzebować pomocy, ale definitywnie tak nie jest - i mimo że chciałem tego uniknąć, to chciałbym jednak skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Nie musi być na już, po prostu jeśli kogoś polecanego macie to podeślijcie namiar jak możecie.
Dzięki!



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zrób sobie testy diagnostyczne na zaburzenia osobowości to skróci to czas chodzenia na psychoterapię gdzie pierwsze pół roku lub rok to często diagnoza (która jest bardzo często błędna lub zbyt powierzchowna).
  • Odpowiedz
@mirko_anonim w jakiejkolwiek prywatnej przychodni zdrowia psychicznego. Jest sporo sieci ze specjalistami z psychiatrii i psychoterapii. Na NFZ to chyba trzeba iść na oddział dzienny by w ogóle zrobili takie testy ale prywatnie to płacisz za testy i z wynikami idziesz do psychiatry po ostateczną diagnozę. Te testy zaburzeń osobiwosci mogą się przedłużyć. U mnie wpierw był test zaburzeń osobowości i dodatkowo sprawdzanie czy jestem autystyczna. Mam diagnozę spektrum autyzmu i cPTSD.
  • Odpowiedz