Wpis z mikrobloga

13 sierpnia wbije 32 lvl
- od kwietnia moja jedyna praca to glovo zwyklym rowerem
- mam cos tam oszczednosci
- 166 wzrostu
- alkolizm
- ulana twarz z powodu browarow
- lekki brzuszek
- kategoria D wojskowa
- brak prawa jazdy
- uposledzony psychiczne
- brak znajomych przyjaciol
- wada wymowy, na discordziei wysmiewaja sie z tego i mowia zebym wyjal ch*** z ust jak zaczynam cos mowic
- jest coraz gorzej nie widze perspektyw, nie chce mi sie szukac roboty , pisac cv
- jednak to był błąd ze jak w 2022 skonczyla mi sie umowa w januszexe to odszedlem a praca byla spoko zarobki tez, wspolpracownicy tez ehhhh ale tam juz spalony jestem bo podrywalem kadrowa i zablokowala mnie na insta xd
- lekarz w podstawowce pisal mi ze jestem opozniony w rozwoju jak mialem z 10 lat
- 2 lata siedzialem w przedszkolu zamiast rok
- nic mnie nie cieszy, na sile zaczynam grac w szachy, jedynie co mi sie udalo to wlasnie wbilem 3 kategorie w szachy w tym roku i mam 2 puchary
- w 2020 przed wbiciem czarodziejem bylem bliski stracic prawictwo z taka patologiczna sandra ale nie udalo sie
- czuje ze mam jakis autyzm czy cos, chyba wybiore sie do psychatryka mysle nad tym
#przegryw #przegrywpo30tce
prawiczek92 - 13 sierpnia wbije 32 lvl
- od kwietnia moja jedyna praca to glovo  zwyk...

źródło: 584202_to-na-pewno-o-mnie-mowa

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@TooFast: ja wyszedlem z pewnego serwera co mnie cisneli, tam nie ma przegrywow praktyczne, jeden typ mieszka sam w warszawie i milfami uprawia seks, wszyscy z tego serwera maja prawko jazdy a zalozyciel to bogol xd @Runaway28
  • Odpowiedz