Wpis z mikrobloga

Ehhhh tak mi szkoda młodych Ukraińców. Całe życie przed nimi, wyjechali z piekła, ale teraz będą musieli wrócić, bronić oligarchów i wyzyskiwaczy kapitalistycznych. Oczywiście - kobiety dalej będą mogły grzać d00pska i promować się na tiktoku i instagramie i wrzucać jakieś głupie filmiki z Kanady czy z plaży w Hiszpanii.

Dajmy parę plusików dla Ukraińców, młodych chłopaków, takich samych jak my, tylko mieli pecha, że urodzili się 200-300 km bardziej na wschód.

#przegryw #wojna #ukraina #rosja #smutnazaba #gruparatowaniapoziomu
KRZYSZTOFDZONGUN - Ehhhh tak mi szkoda młodych Ukraińców. Całe życie przed nimi, wyje...

źródło: z30191293AMP,Pogrzeb-ukrainskiego-zolnierza-Siergieja-Jarmolenk

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ee tam, czysty populizm. Przecież nikt nie będzie tropił tych ukraińców i ich wyłapywał.
Ja tu widze 3 skutki tej decyzji o dokumentach
- Ukraińcy będą deportowani przy okazji popełniania przestępstw (dobrze)
- Ukraińcy będą wybierać robote na czarno (źle)
- Ukraińcy będą się starali nauczyć jezyka kraju w którym mieszkają, żeby się nie rzucać w oczy (dobrze)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: mam w pracy 2 Ukraińców (międzynarodowe korpo, dział IT) i są zajebisci. Pogodni ludzie, mówią po polsku ale no... chyba nie ogarnęli obywatelstwa :/ Smutne faktycznie, przynajmniej wiadomo co się stanie jak my #!$%@? gdy wojna przyjdzie do nas. Deportują nas jak zostaniemy na terenie UE. Lepiej #!$%@? do jakiejś panamy albo wietnamu xD
  • Odpowiedz
  • 5
Najbardziej mnie #!$%@? baby, które uciekaja przed wojna, ze lwowa i zachodu. Poznałem taka jedną. Przyjechala jako uciekinierka do sponsorów w uk. Miala oplacone mieszkanko, jedzenie przez pół roku chyba. A dlaczego #!$%@?ą, bo znam osoby, ktore tej pomocy naprawde potrzebują, bo zostały z niczym. Jak chata poszła w gruz.
  • Odpowiedz