Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, chodzę na różne siłownie już od jakichś 10 lat i dopiero dzisiaj do mojej naiwnej pały dotarło, dlaczego czasami siłownia pusta a w szatni 1/4 szafek zajętych.

Poniżej mój przekaz dla "ludzi", którzy zostawiają zamkniętą kłódkę na szafce i idą do domu, "rezerwując" sobie tak szafkę na następny trening.

#silownia #mikrokoksy #bekazpodludzi #patologiazewsi
lab_rat - Ja #!$%@?, chodzę na różne siłownie już od jakichś 10 lat i dopiero dzisiaj...

źródło: comment_xcirPO86IgXRrTdRabKY2vGEmQg15p6V

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@420_3: teoretycznie w regulaminach są zakazy zostawiania rzeczy, ale nie wiem jak to miałoby w praktyce funkcjonować np. w całodobowych cityfitach, gdzie ludzie są nawet poza godzinami pracy obsługi, nie widziałem w każdym razie jeszcze, żeby ktoś chodził z nożycami i rozcinał kłódki
  • Odpowiedz
@185cm95kg: ty nie sobie nie wyobrażasz a ktoś #!$%@? tak 2 tygodnie xD

miałem kiedyś gościa co przychodził sie myć. Ja wszystko rozumiem. Może ktoś bezdomny, ale mieć tak z 4 dni nie myte włosy, aż się lepią i się kłaść na ławki na siłowni. Obrzydliwe. Nie gość nie był bezdomny.

pewnie ludzie buty zostawiają i ręczniki na siłownie.

@edenmar raz wdziałem taką akcje w total fitness - rozcinali wszystkie kłódki.
  • Odpowiedz
@Sarza01: miałem gościa w szkole co rano chodził biegać i niby wszystko ok bo brał prysznic ale, ale...
Gość później w tym samym stroju popierdzielał na WFie, a prał to chyba raz na tydzień albo dwa. Smród był taki że na całej wielkiej sali gimnastycznej było tylko go czuć. W końcu nauczyciele pytali sie nas o co chodzi z tym smrodem i żeby chłopakowi delikatnie zwrócić uwagę xDD
Najlepsze że gość
  • Odpowiedz
to przychodził się myć czy nie mył się 4 dni xD


@Hershel: mył sie dopiero po treningu, przychodził z takimi tłustymi włosami, że ja bym się musiał z 5 dni nie myć, żeby takie mieć. Obrzydzało mnie to bo zostawiał "tłustą" plamę na ławce z łupieżem.

Od wtedy zawsze noszę ręcznik.
  • Odpowiedz