Wpis z mikrobloga

Mireczki, trzymajcie kciuki za moją Żonkę, właśnie jedziemy na przeszczep serca. Lubię tą społeczność bo obcuje z Wami już wiele lat, a o tej porze nawet się nie mam komu wygadać.
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@cr6d: pompa jest podpięta do starego chorego serca, jest dosłownie wszczepiona do niego, i wystaje kabelek spod skóry, który prowadzi do aparatury która nosisz przy sobie, torba lub plecaczek.
  • Odpowiedz
  • 3
@bart88uk: trochę średnio na miejscu ten komentarz, będąc 260km od żony, która leży na intensywnej terapii, gdzie przez najbliższe dni mnie tam nie wpuszczą. A jak pisałem wyżej o pobudkach dlaczego tutaj to akurat napisałem, bo cenie sobie ten portal i ludzi, nie raz mi pomogli w różnych sprawach a ja i sam starałem się zawsze dorzucić od siebie cegiełkę.
  • Odpowiedz
@iTuTego trzymajcie się obydwoje. Na pewno wszystko się ułoży, a to przez co przeszliście będzie jednym z fundamentów Waszego małżeństwa już na zawsze.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
Mireczki i Mirabelki, Żonka sama zadzwoniła po 9.00. mówiła że jest zmęczona i boli ją klatka piersiowa i idzie zaraz znów spać. Dzwoniłem na oddział, pani powiedziała, żeby po więcej info po 13 dzwonić, ale teraz może powiedzieć jedynie, że jak sam słyszałem, żona sama oddycha, nie dzieje się nic niepokojącego, tylko jest poddenerwowana.
Także jest lepiej niż się w ogóle spodziewałem. Silna kobieta. Po pompie też do siebie szybko doszła.
  • Odpowiedz
@iTuTego wspaniale! Super że jest dobrze, będzie jeszcze lepiej. (ʘʘ)
Pewnie Żona jest w szoku po czymś takim, trudno to sobie w głowie poukładać.
Śledzę wątek i trzymam kciuki od początku postu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@pablo_arriva @susik93 kurde jest super, znaczy jak na sytuację jaka była wczoraj, bo żona przytomna, ale obolała i zmęczona bardzo, oddycha samodzielnie. Tylko ja teraz u lekarza jestem żeby stwierdzić czy nie mam infekcji gardła, żeby mój ją odwiedzić, bo nie mogę chory pojechać.
  • Odpowiedz
@iTuTego fajnie przeczytać dla odmiany jakieś dobre informacje na wykopie :) w sumie przez takie posty warto docenić swoje zdrowie i serce, o które zadbać, aż zacząłem znów biegać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Właśnie wracamy rodzinka od Żony, bardzo ładnie wygląda, dobrze się trzyma jak na to co przeszła. Pewnie gdyby ktoś nie wiedział, to za Chiny nie powiedziałby, że dziewczyna w czwartek miała przeszczep serca. Także naprawdę silna dziewczyna. Dziękuję Wam za ogrom wsparcia, mimo, że się nie znamy, nawet powiedziałem Żonie o tym, że ludzie na wykopie piszą i życzą jej dużo zdrowia to się ucieszyła.
Także kurde, super :)
miłego weekendu Wam
  • Odpowiedz