Wpis z mikrobloga

siema, poświęcam pół pokoju na siłkę i chcę aby w połowie pomieszczenia były rozłożone te tzw puzle, podłoga gumowa w sensie.
Mam stan deweloperski teraz i zastanawiam się jak to spoko połączyć z panelami, tj. w głowie mam, żeby nie robić paneli na całym pokoju i nie kłaść dodatkowo na nie tych gum tylko zrobić pół pokoju panel i reszta ta guma, żeby też poziom mniej więcej (grubość ok 1cm) zachować. Robiliście tak? Nie wiem czy jakiś podkład specjalnie dawać pod taką gumę, czy może jakąś folię, czy co.. będę wdzięczny za podpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#domowasilownia #remontujzwykopem #remont
#mikrokoksy #pytanie #pytaniedoeksperta #mieszkanie
  • 8
  • Odpowiedz
@kebab_z_kota Rób panele mordo pod tymi puzzlami bo kiedyś będziesz żałować jak ci się siłka odwidzi albo będziesz potrzebował więcej miejsca. Koszt dodatkowy żaden o roboty też niedużo.
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysztofiani: nie no aż tak nie polecę bo bym miał 5cm podest xd a to biuro z siłką więc musi jakoś wyglądać i być wygodne. Jakoś też bardzo panelami się w tej chwili nie przejmuję więc jakbym kładł coś takiego na panele to max 1cm a jak bez paneli to mógłbym te 2cm dać pewnie
  • Odpowiedz