Wpis z mikrobloga

Typowi lewacy. Wolność i tolerancja tylko jeśli się to zgadza z ich własnymi poglądami.

"Nie interesują mnie poglądy przeciwników. Jak nie chcą to niech nie korzystają, ale nie powinni zakazywać innym" czytamy nt. aborcji. Alkoholu na stacjach się to jednak nie tyczy tylko dlatego, że lewakowi się takie coś nie podoba.

#aborcja #alkohol #bekazlewactwa #lewackalogika #podwojnestandardy
WielkiNos - Typowi lewacy. Wolność i tolerancja tylko jeśli się to zgadza z ich własn...

źródło: temp_file2674577365117594801

Pobierz
 • 78
 • Odpowiedz
 • 186
@WielkiNos: yhm, czyli będę miał robotę w święta skończę ja o 22 i nie będę mógł sobie browara kupić bo mi znowu zielone komuchy zakazują. Już mi gruzem jeździć nie wolno bo nie, to teraz mi nie można alko kupić, bo prohibicje bo złe. Coraz fajniej się robi tylko zakazy i zakazy.
 • Odpowiedz
@WielkiNos: cóż mam wrażenie, że lewactwo i wysoki poziom iq nie idą ze sobą w parze. Większość tych skrajnych lewaków to odpady które powinny w choroszczy być. Nie dość, że skrajna lewica to komuna to jeszcze choroba psychiczna.
 • Odpowiedz
@WielkiNos: Lewica jest pełna takich absurdów. Równość dla nich to wprowadzanie przywilejów dla kobiet i publiczne atakowanie mężczyzn za zło całego świata. Moje ciało - mój wybór dotyczy tylko ciał kobiet. I wiele więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz
@WielkiNos Na prawdę porównujesz wyroby medyczne do używek i jeszcze atakujesz za brak logiki inną stronę? ( ͡º ͜ʖ͡º) to może wyjaśnię, alkohol to używka/narkotyk bardzo szkodliwa społecznie, ostatnie doświadczenia z w potworzeniu nocnej prohibicji w kilku polskich miastach pokazują np. drastyczny spadek wykroczeń i przestepstw. Natomiast leki / wyroby medyczne to inna półka i brakiem logiki jest porównywać dostępu do medycyny, wody czy powietrza do papierosów,
 • Odpowiedz
@WielkiNos: prawaczku, ale Ty trollujesz, prawda? Bo przecież nie byłbyś tak głupi, żeby porównywać aborcję, która może zaszkodzić co najwyżej matce i jej płodowi do alkoholu, który generuje multum problemów społecznych i wydatków na ochronę zdrowia zapijaczonych mord?
 • Odpowiedz
@WielkiNos: deklu ale alkohol to trucizna a aborcja to zabieg medyczny co Ty porównujesz wgl xD
a alkohol powinien być trudniej dostępny, takie sa fakty
bardziej ucywilizowane kraje już dawno do tego doszły
 • Odpowiedz
Alkohol powinien być dostępny również w kościołach - co jeśli idąc na roraty poczuję chęć walnięcia żuberka. W przedszkolach - przecież po parkowaniu na trawniku pod przedszkolem żeby odebrać Oliwierka i zapakować go do wielkiego suva trzeba dać wyraz swojej polskiej szlacheckiej wolności i zaaplikować etanol. Alkomaty w pracy są zamachem na prawa polaka a brak automatów z małpkami w urzędach to dyskryminacja.
 • Odpowiedz
Facet wypowiadający się negatywnie w sprawie aborcji na życzenie (sprawa traktowania tego na równi jak antykoncepcja czyli wpadłaś = a se wyskrob a co ci tam) = JAK TAK MOŻNA, MOJE CIAŁO MÓJ WYBÓR, FACECI NIE POWINNI SIĘ WYPOWIADAĆ

Kobiety wypowiadajace się pozytywnie o wysłaniu facetów na śmierć w razie wojny = wszystko ok, niech giną, przecie faceci nie mają prawa decydować o sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz
@WielkiNos: #!$%@?ąc od zasadności zakazu, to nigdy nie rozumiałem sensu sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych. W sensie zajeżdżasz zatankować i o kupie sobie żuberka czy 0,7 wyborowej na popitę do hot doga, zostawiam auto i dalej idę z buta? Czy wsiadam i jadę dalej slalomem? Rozumiem że chodzi raczej o zrobienie zapasów na później, ale to trochę tak jak sprzedawanie modlitewników w burdelu; jasne, fajnie sobie przy okazji wizyty kupić do
 • Odpowiedz
aborcję, która może zaszkodzić co najwyżej matce i jej płodowi


@czerwonykomuch: zaraz zaraz, przecież to też szkodzi całemu społeczeństwu bo redukuje liczbę obywateli, co zresztą może mieć jeszcze większy wpływ na społeczeństwo niż alkohol. Ktoś w końcu musi pracować w przyszłości na podatki, emerytury i inne zdobycze socjaldemokracji, prawda?
 • Odpowiedz
Typowi lewacy. Wolność i tolerancja tylko jeśli się to zgadza z ich własnymi poglądami.


@WielkiNos: No ale to można odwrócić do typowej "prawicy". Jak chcesz prowadzić polityczną krucjatę to merytorycznie, a nie piszesz o hipokryzji jednej strony, podkreślasz jak to nią gardzisz, mimo że druga strona robi tak samo xD

mowa o aborcji nie antykoncepcji, ale oczywiście zapomniałam, że lewacy traktują aborcję jak antykoncepcję.


Zabawne, bo to lewacy poruszają kwestię eduakcji
 • Odpowiedz