Wpis z mikrobloga

Typowi lewacy. Wolność i tolerancja tylko jeśli się to zgadza z ich własnymi poglądami.

"Nie interesują mnie poglądy przeciwników. Jak nie chcą to niech nie korzystają, ale nie powinni zakazywać innym" czytamy nt. aborcji. Alkoholu na stacjach się to jednak nie tyczy tylko dlatego, że lewakowi się takie coś nie podoba.

#aborcja #alkohol #bekazlewactwa #lewackalogika #podwojnestandardy
WielkiNos - Typowi lewacy. Wolność i tolerancja tylko jeśli się to zgadza z ich własn...

źródło: temp_file2674577365117594801

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Lardor: brzmisz jak patus, któremu odebrany smak życia xD nie można gruzem stwarzać zagrożenia w ruchu ulicznym, nie można browarka w święta, no nic nie można xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Returned a wiesz że mój gruz jest sprawny? Hamulce robiłem przed przeglądem i przeszedł śpiewająca diagnosta nie miał się do czego doczepić. Jak srasz tak masz nie wyjadę pojazdem tworzącym zagrożeniem. I co jest patusiarskiego w tym by w święta móc sobie kupić piwko lub dwa na stacji? Jak się pije z kulturą to już nie patologia patusie
  • Odpowiedz
@Lardor na slasku juz od wielu lat w wielu miastach to funkcjonuje. Skutek tego debilnego zakazu to mniej pobic, awantur i jakichs takich interwencji policji typu menele sie trzaskaja pod sklepem. I to niestety my, normalni obywatele musimy cierpiec bo #!$%@? zwierzeta nie potrafia sie zachowac.
  • Odpowiedz
kiedy problem alkoholizmu mimo że tyczy się nielicznych jest rozciągane na całe społeczeństwo i jest ten ogół za te nieliczne przypadki karane. Weź nie broń tych idiotów którzy chcą zakazywać wszystko co im nie pasuje do światopoglądu :)


@przemyslaw-maczka: W Polsce jest całkiem powszechny. Zresztą prohibicja nocna i zakaz małpek nie uderzy w całe społeczeństwo, a w alkoholizm, więc jak najbardziej jest to bardzo dobre działanie.

Nie ma to żadnego związku
  • Odpowiedz
Jaki procent społeczeństwa to alkoholicy by zakazywać kupowania na stacji wszystkim?


@przemyslaw-maczka: Lepsze pytanie to jaki procent społeczeństwa to alkoholicy, żeby największą częścią asortymentu stacji benzynowych był alkohol. No i dlaczego stacje benzynowe mają być alkoholami24h?
  • Odpowiedz
Wybór asortymentu w sklepie/Na stacji tak bardzo cię boli?


@przemyslaw-maczka: Nie boli mnie, a jedynie popieram walkę z alkoholem i alkoholizmem, bo to całkiem duże problemy w Polsce. Nie ignoruję ich. Stacja benzynowa ma chyba inny cel niż #!$%@? się.
  • Odpowiedz
Ma też inny cel niż sprzedawanie chipsow. A otyłość to DUZO WIEKSZY problem od alkoholizmu


@przemyslaw-maczka: Otyłość to znacznie bardziej różny problem od alkoholu/alkoholizmu. Z alkoholizmem/alkoholem można walczyć np. przez zakaż jego sprzedaży w danych miejscach. Nie da się zrobić podobnie z otyłością.

Zresztą otyłość raczej nie jest większym problemem od alkoholizmu. To też ogromnie różnego rodzaju problemy.
  • Odpowiedz