Wpis z mikrobloga

@shoko_asahara: zobacz wyżej jak ktoś mi pocisnął, że to coś oczywistego, że starsi faceci szukają małolat tylko po to żeby je zeszmacić i rzucić.

No sorry randkowanie z facetami w obecnych czasach jest jak chodzenie po polu minowym. Trzeba baaardzo uważać czy facet ma wobec Ciebie dobre zamiary czy chce po prostu wyruchać. Nastolatki i nastolatkowie takiej wiedzy nie mają, co stare oblechy wykorzystują.
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: One się boją młodszej konkurencji, bo to stare panny co ciągle chcą jakiegoś księcia z bajki- najlepiej ogarniętego finansowo i jeszcze przystojnego. Nie oszukujmy się, ale jak już jakaś gówniara 20 letnia poleci na typka 30 letniego to musi on być nie tylko zaradny, ale przystojny. No a pościanowa grażynka 30-35 lat nie weźmie sobie nawet beciaka programisty 15k sub5 z wyglądu bo ciągle wierzy, że zasługuje na kogoś lepszego,
  • Odpowiedz
@Tyrande: to są właśnie dylematy starszych pań( ͡ ͜ʖ ͡)
starsze panie "martwiące się" o fajne nastoletnie/20 letnie dziewczyny ze strachu o konkurencję
  • Odpowiedz
@aa-aa: no nie, bo ja jestem w stałym związku, który jest mega.
Uwaga z młodszym mężczyzną, ale różnica wieku jest minimalna.
Nie martwię się o inne dziewczyny, bo to jest fakt że dały się same wykorzystać.
Ale gdyby to dotyczyło kogoś z moich bliskich np mojej niepełnoletniej siostry to bym interweniowała, bo na niej mi zależy i nie chciałabym żeby została skrzywdzona.

Poza tym w życiu bym nie chciała faceta dla
  • Odpowiedz
@aa-aa: to samo mógł powiedzieć papież o molestowaniu dzieci.

Z tym, że to o czym piszesz jest na pograniczu legalności i tak masz rację nic mi do tego. Nie obchodzi mnie to nawet o ile nie tkniesz nikogo z moich bliskich
  • Odpowiedz
Jako baba do której najwięcej facetów 20+ podbijało gdy miałam 15 lat


@ZenujacaDoomerka: i gdzie niby ci faceci tak masowo do ciebie podbijali, w których miejscach ich spotykałaś? Bo chyba nie pijąc drinki przy barze
  • Odpowiedz
jak mialam 17-19 lat to podbijali do mnie glownie faceci 30+


@good: i druga, która do której nie podbijali rówieśnicy. To na urodzinach koleżanek byli głównie faceci 30+ , a nie znajomi? Czy gdzie ty chodziłaś, że nie spędzałaś czasu z rówieśnikami tylko otaczali cię głównie faceci 30+?
  • Odpowiedz
internet

@ZenujacaDoomerka: akurat internetowi spermiarze to osobny gatunek człowieka, którego większość kobiet nie uznaje nawet za ludzi. Nie wiem czy losowe wiadomości od losowych spermiarzy można liczyć jako podbijanie
  • Odpowiedz
co z tobą nie tak jeśli seks i związki domyślnie kojarzą ci się z jakimś wykorzystywaniem i w ogóle robieniem komuś krzywdy?


@shoko_asahara: no bo właśnie te kobiety odbierają (smak życia mężczyznom xd) życie jako czarno-białe: kobieta+mężczyzna= związek, gdzie często starsi faceci jak i młode laski chcą tylko sobie pociupciać bez uczuć. Żadna krzywda tym dziewczynom się nie dzieje xd wejdź sobie jedna z drugą na DZ xd

no wie co
  • Odpowiedz
Stare pudła są zazdrosne o młode siksy, stare pudła nie myślą empatycznie a pragmatycznie, stare pudła mają pretensje że nie są już na piedestale, facet ma prawo zaliczać 18 latki a to stare pudła moocno to boli, nie warto przejmować się starymi pudłami, szkoda życia na stare pudła. Stare pudła będą piszczeć skamleć i wyzywać od najgorszych, taka jest natura starych pudeł, to jest ich problem.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka @corsa900: @Tyrande
Powiedzcie mi jaki proces myślowy zrównuje bycie przegrywem z umawianiem się z 10 lat młodszą dziewczyną? xD jednocześnie wynosząc w hierarchii wartości stare kobiety xDDDD
Przecież życie wygląda następująco.
1. Jak jesteś przegywem to nie umawiasz się w cale, albo umawiasz się właśnie z laskami 30+, którym coś nie wyszło, są brzydkie, roszczeniowe, dzieciate lub pi3rdolnięte, przez co obniżają wymagania dzięki czemu zaczynasz się łapać w widełki zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Little_Makak tutaj bardziej rozmawialiśmy na temat oblechów, którzy starają się zbajerować nastolatkę.

Nie ma nic dziwnego w różnicy wieku między partnerami, o ile mówimy o kobiecie, która ma już chociaż tych 20 lat
  • Odpowiedz