Wpis z mikrobloga

Dzien dobry wszystkim,
Globalne ocieplenie? Dobre sobie, temperatura wzrosla o jeden stopien w ciagu kilkudziesieciu lat, to jakie to ocieplenie? Dobre sobie. Bzdury co najmniej jak z ta teoria "ewolucji". Jakos jak ide do zoo to nadal widze malpe a nie czlowieka, wiedz gdzie ta ewolucja? A wiec wracajac do wywiadu, profesorze czarnek....
Ps. Dla tych co nie wiedza, obejrzyjcie sobie wczorajszy wywiad na kanale zero, gdzie redaktur popisal sie wiedza na temat zmian klimatycznych.

#sejm #polityka #kanalzero
why1sthat - Dzien dobry wszystkim,
Globalne ocieplenie? Dobre sobie, temperatura wzro...

źródło: temp_file3722477131463457817

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@spider19447 pożary też występują od zawsze, zanim jeszcze na ziemi pojawił się człowiek, czyli mam rozumieć, że tym samym nie istnieje coś takiego jak pożar wywołany przez działalność człowieka?
  • Odpowiedz
Zmiany klimatyczne na tej planecie następują od zawsze a to jak my sobie wyobrażamy konsekwencje to wielka spekulacja i wg mnie straszenie babokiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

@spider19447: masowe wymieranie też występuje od zawsze na tej planecie i naukowcy mówią o conajmniej pięciu "Mass extinctions" (plus drugie tyle mniejszych), które potrafiły wytrzebić nawet 85% wszystkich żyjących na planecie organizmów.

Tak więc, prawda: samej planecie nic nie
  • Odpowiedz
@why1sthat: Właśnie oglądam materiał z Mazurkiem i Ostatnim pokoleniem - jaki rak. Mazurek to tak mierna dziennikarzyna, że powinien nagrywać w schowku na miotły dla TV Republika.
Logytaze - @why1sthat: Właśnie oglądam materiał z Mazurkiem i Ostatnim pokoleniem - j...
  • Odpowiedz
@why1sthat: Przestańcie go umieszczać i o nim gadać, to bardzo słaby dziennikarz, ale przede wszystkim wk*rwiający. Zresztą tak jak podobnie większość innych radiowych dziennikarzy, nie widać ich, więc "muszą"(nie wiem czy tak jest czy tylko im się wydaje) pajacować głosem przez co jak mówi to zazwyczaj takim hłe hłe półsarkastycznym tonem, ale jako, że to debil to brzmi to jakby wioskowy idiota ubrał się w garnitur i udawał profesora. Dodatkowo ma
  • Odpowiedz
Wszyscy mówią że kanał jest pisowski, a światopodglądowo to póki co najbliżej im do konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Xefirex: przeciez to jeden #!$%@?
  • Odpowiedz
@why1sthat: ale chcesz powiedzieć że ziemia nigdy nie miała zmian klimatycznych? Wydaje mi się że powinniśmy się dostosowywać do nich a nie na siłę tłamsić gospodarkę kosztem mniej zamożnych.
  • Odpowiedz
@Elaviart nieznane dotąd tempo wzrostu średniej temperatury biorąc pod uwagę fakt ze liczona jest ona od jakiegoś ułamka czasu w skali istnienia klimatu na naszej planecie to zbyt mało informacji, a klimatolodzy nie opierają się tylko na tym.

Korelacja nie oznacza przyczynowości i wie o tym nawet licealista.

Poza tym stawianie tezy o niezależności naukowców zależnych od grantów i finansowania jest kuriozalne.

I nie mowie o dodatkowych badaniach, tylko po prostu o
  • Odpowiedz
@why1sthat a co dokładnie mazurek powiedział? Bo w temacie bycia "przeciwnym" zmianom to mówił tylko tyle, że da poważni naukowcy, którzy nie uważają, że to człowiek jest główną przyczyną.
Potem dyskusja toczyła się wokół hipokryzji "zrupmy kolej bo jest lepiej" bez żadnych konkretow albo "tanie bilety dla każdego"
  • Odpowiedz
Jakby to było takie oczywiste, to by wszystkim denialistom klimatycznym zamykało się mordę badaniami.


@malinq: takich badań, ignorancie, są dziesiątki, jak nie setki xD. Tylko denialiści są zbyt głupi, żeby je zrozumieć i na każde odpowiadają tak samo: "tendencyjne i opłacone, a nie prawdziwe" i tego typu bzdury.

Edycja, bo dopiero doczytałem doczytałem dalej xD

tylko po prostu o badaniach z których jednoznacznie wynika wniosek, a nie o badaniach przeprowadzanych pod
  • Odpowiedz
A nie mówiłem xDDDDD


@zmarnowany_czas: jakoś setki tych badań, a wystarczyłoby jedno żeby mi zamknąć mordę i jakoś nic nie podesłałeś.

A zamiast tego nazywasz mnie głupim denialistą xD Nie dziwne, że mam Cię na czarno. Kolejny którego matka robiła wszytko, by nie poświęcać czasu na wychowanie i teraz trzeba przedłużyć sobie fiuta wyzywając innych w internecie xD

Jak pisałem wyżej - brałem udział w setkach takich dyskusji, nigdy nie zaprzeczyłem
  • Odpowiedz
@missioncritical: zapomniałeś o tym że z taką polityka klimatyczna zamordujemy swoją gospodarkę, podczas gdy Chiny będą się z nas śmiały, ale to nie jest przecież żadne ryzyko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz