Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hey, mam pytanie zarówno do #niebieskiepaski jak i do #rozowepaski.
Ja 33lvl Wraz z moją dziewczyną 25lvl spodziewamy się dziecka i wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt że zaraz po zajściu w ciąże stała się wobec mnie zimna, mało uczuciowa a wręcz obojętna wobec mnie gdy przed ciążą ona była niesamowicie czuła i ogólnie bardzo nam się układało, na dodatek ostatnio usłyszałem że ona nie wie co do mnie czuje.
Czuje się z tym strasznie źle, czuje się odrzucony, nie mogę spać po nocach i myślę tylko o tym. Kocham ją bardzo, jestem cierpliwy i wspieram ją jak tylko mogę ale ciężko być z kimś kto ma najnormalniej w świecie #!$%@? większość czasu choć czasem odrobinę ciepła i zainteresowania potrafi okazać ale rzadko. Czytałem że to się zdarza i że mogą to powodować hormony i troska o nienarodzone jeszcze dziecko ale od tego wszystkiego po prostu wariuje. Całe szczęści że rozmawiamy i oboje wiemy co czuje druga osoba, tylko że to nie zmienia faktu że aktualnie nasz związek jest strasznie dziwny i nie wiem czy my to oboje przetrwamy.

Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim i jak wasz związek się potoczył dale po tym wszystkim?
Czy jest szansa że to minie?
Czy mogę coś w tej sytuacji zrobić?
Z góry dziękuję.

#ciaza #zwiazki #relacje #dzieci #milosc #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na razie bierz na przeczekanie i nie bierz do siebie. A po porodzie obserwuj. Szczególnie oznak depresji poporodowej.
Jak przetrwacie to to przetrwacie wszystko. Ciąża to #!$%@? stan.
Który to miesiąc?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ehhh wy to się nigdy nie nauczycie. Latacie jak podnóżki, te laski biorą was z braku laku, a później płaku płaku, że kobita oschła i uczucie wyparowało.

Już lepiej nie będzie, krzyż na drogę xd
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a tak w ogóle to ona chciała mieć to dziecko? za mało informacji, ale imo same hormony nie powinny powodować takiej zmiany w nastawieniu.
jesli miałbym obstawiać to albo ona nie za bardzo chce to dziecko i teraz wyładowuje frustrację na tobie, albo od początku zależało jej tylko na dziecku, a nie na tobie i teraz odpaliła protokół zmuszenia cię abyś z nią zerwał i bulił alimenty. w tym wieku
  • Odpowiedz