Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko napisać, że szacunek dla ludzi ludzi z wartościami, którzy potrafią skrytykować partię, na którą zagłosowali w przeciwieńśtwie do pisowskiego betonu. To jest wyznacznik myślenia i etyki.

Za to do wyborców KO, którzy przez 8 lat krzyczeli, że:
że PiS to rozdawnictwo
że 500+, że 13stki, że 14stki
że inflacja
że Glapiński

i jednoczeńnie teraz bronią tego co robi PO z kredytem 0% albo są bierni - napluć na was to za mało. Niczym nie różnicie się od pisowskiego betonu.

#nieruchomosci #polityka #kredythipoteczny #kredyt2procent #kredyt0procent
  • 7
  • Odpowiedz
@Czoso: od początku chodziło wyłącznie o 8 gwiazdek i silni razem, a nie o jakieś konkrety i obiektywną prawdę. Tyle.
  • Odpowiedz
@Czoso: wrzawa wobec tego kredytu 0% to jakaś debilna grupowa histeria. Ten program będzie miał umiarkowany wpływ na ceny a w perspektywie 5-letniej - żaden.
Nie wiem kim są ludzie którzy wierzą że bez tego programu mieszkania nagle stanieją przy rosnących wynagrodzeniach, podejrzewam że to ta sama grupa docelowa która wierzy że pieniądze pochodzą z drukarek NBP.
Zestawianie tego ze skalą złodziejstwa konfopisu to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
Nie wiem kim są ludzie którzy wierzą że bez tego programu mieszkania nagle stanieją przy rosnących wynagrodzeniach, podejrzewam że to ta sama grupa docelowa która wierzy że pieniądze pochodzą z drukarek NBP.


@thorgoth: koszt budowy wynika w głównej mierze z kosztów usługi. Paliwo po prawie 7zł, więc dostawa wywrotki piasku kosztuje 400-500zł, a sama wywrotka piasku 200zł. Minimalna ciągle w górę, a przecież budowlanka jedzie w czarnej strefie i wykazuje na
  • Odpowiedz
która wierzy że pieniądze pochodzą z drukarek NBP.


@thorgoth: wow, a to coś ciekawego, mogą być stworzone przez NBP, ale główne źródło to państwo (emisja obligacji) i kreacja w drodze kredytu przez banki komercyjne
  • Odpowiedz
@Czoso: eh zielonka nawet nie ma co wchodzic w dyskusje, bo to nastepne konto konfederaty ktory juz numer telefonu bierze od matki do weryfikacji
  • Odpowiedz
  • 3
@ketiow:

Tak, kolejne konto konfederaty dlatego 5 postów wczéniej obrazalem Bosaka.

Wszystko sobie zracjonulizujecie i cyk pora na CSa, nie? O tym właśnie mówię. Ten sam mechanizm co pisowski beton. Ironia kiedy stajesz się tym kogo nienawidzisz.
  • Odpowiedz