Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kref3x: ej "mordo" .. chociaz moglbys byc moim synem.... jak chcesz pogadac to napisz, chyba ze gdzies mieszkasz w poblizu to mozemy sie spiknać podlubac przy aucie czy pojezdzic na rowerach
  • Odpowiedz
psycholożka ci nakładła narcystycznego #!$%@? do głowy, pod tytułem ooo jaki skrzywdzony chłopiec. Weź się lepiej w garść i zastanów nad SWOIM zachowaniem, a nie nad tym jak miałeś ciężko.


@krucjata_syjonistycznego_jihadu: dokładnie byku, kiedyś to kurde nie było depresji. A teraz hehe co te lewaki nie wymyślo...
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Gdy już się nawiąże normalna relacja i zaufanie, zaczyna się budowanie relacji z samym sobą, świadomości własnych emocji i potrzeb, wyznaczanie granic innym a także umiejętność i chęć bronienia ich.


@trukinotak: kolejny co nie potrafi rzucić ani jednym konkretem i wysypuje z rękawa takie nic nie znaczące farmazony. Tak o emocjach to gadają tylko postacie w filmach, a nie ludzie w rzeczywistości. Pogadasz se za kase z babą na fotelu i
  • Odpowiedz
@Kref3x już na samym początku wpisu wiedziałem, że tą tajemną winą będzie dzieciństwo xD

Wy naprawdę nie potraficie sami rozkminic z czym macie problem i musicie płacić jakiejś babie po kursie 250 zł?
  • Odpowiedz
@Kref3x: A to mam podobnie, tylko bez terapii wiem, że jestem #!$%@? przez wychowywanie bez ojca przez mamę i babcię w ultrakatolickim domu. Babcia przewrażliwiona, musi wszystko wiedzieć i się przejmuje od razu, a że jest głupia to trudno jej przychodzi rozumienie, z kolei mama całkowicie #!$%@? na wszystko, woli najstarszego syna, a ja często nie mam nawet o czym z nią rozmawiać. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@Kref3x: czytam czytam i myślę jakby o mnie, idę dalej i

Byłem najmłodszym dzieckiem z duża różnica od najstarszego rodzeństwa. Od małego miałem postawione wysokie wymagania.


też się zgadza
pewnie i coś w tym jest
powodzenia
  • Odpowiedz
Fuck yeah! I takie rzeczy chce się czytać. Mirek, wszystkiego dobrego na nowej drodze!
Ja z kolei polecam Ci pisać o takich rzeczach jak najmniej na wykopie. W nowym życiu z resztą i tak zaczniesz poznawać ludzi wykopu będzie coraz mniej ale jest tu taka duża liczba chorych #!$%@?ów którzy będą próbowali Ci podciąć skrzydła że czasem nie warto się uzewnętrzniać tutaj. Polecam trening angielskiego i pisanie na reddicie. To świetna i
  • Odpowiedz
@Glock17 ale mnie przekonujesz, że terapia to bzdura? Czy sam siebie w tym przekonaniu chcesz utwierdzić?

Mnie nie przekonasz, bo wiem, że nie jest. Trzeba zrozumieć, że są ludzie którzy chcą i mogą Ci pomóc, potem im zaufać a na koniec nauczyć się pracy nad sobą. To nie musi trwać długo. U mnie kilka miesięcy, by ruszyć z miejsca wystarczyło.

Nie mniej jeśli “nie wierzysz“ w terapię to przecież nikt nie zmusza.
  • Odpowiedz