Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@krucjata_syjonistycznego_jihadu:

Jeśli to nie bait to psycholożka ci nakładła narcystycznego #!$%@? do głowy, pod tytułem ooo jaki skrzywdzony chłopiec. Weź się lepiej w garść i zastanów nad SWOIM zachowaniem, a nie nad tym jak miałeś ciężko.


@Kref3x Nie słuchaj takich debili jak ten wyżej. Tacy ludzie są malutcy i nikt ich nie lubi. Nie wspomnę o tym, że każdy normalny człowiek spojrzy na nich z politowaniem.
Gratulacje za odwagę i pierwszy
STM32bujneo - @krucjatasyjonistycznego_jihadu: 
Jeśli to nie bait to psycholożka ci n...

źródło: 2024-04-22_20-16

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kref3x: Dowiedziałeś się że te problemy są spowodowane dzieciństwem i co dalej? Kolejny co zachwala tarapie, a jeśli chodzi o podanie konkretów to jak zwykle zacznie rzucać jakimiś oderwanymi od rzeczywistości frazesami typu ''pod skorupa dorosłego chłopa siedzi skrzywdzony dzieciak'' xD. Jak będziesz chciał zdać raport z wizyty u dentysty to też w taki poetycki sposób i z metaforami będziesz opisywał wyrywanie ósemki?
  • Odpowiedz
@Kref3x: ja dzisiaj sobie uświadomiłem w pracy, że jak natrafiam na jakiś problem to panikuje, żeby po chwili się zorientować że jestem debilem i to było banalne. Tylko, że jak panikuje to od razu pisze do kogoś o pomoc, a jak już ten ktos się odezwie to już wiem jakie jest rozwiązanie tego problemu. Wydaje mi się, że jest to z okresu dzieciństwa i tego, że zawsze wszystko ogarniał mój ojciec.
  • Odpowiedz
@Kref3x niby się mówi że wszystkiego trzeba w życiu spróbować, ale to nieprawda, ja dzisiaj spróbowałem przeterminowanego białego sera i od godziny siedzę na kiblu
  • Odpowiedz
Kolejny co zachwala tarapie, a jeśli chodzi o podanie konkretów to jak zwykle zacznie rzucać jakimiś oderwanymi od rzeczywistości frazesami typu ''pod skorupa dorosłego chłopa siedzi skrzywdzony dzieciak''


@Glock17:
Nie no, przecież po pierwszym spotkaniu powinien mieć już poukładane całe życie, znać przyczyny absolutnie wszystkich swoich problemów i mieć jasny określony plan na przyszłość realizowany konsekwentnie. XD

Terapia służy m.in. zrozumieniu swoich emocji i to co ty opisujesz jako oderwany od
  • Odpowiedz
  • 9
@Glock17 no zobaczymy co dalej. Dowiedziałem sie co mi jest i dlaczego. Sama taka wiedza dużo daje nie rozumiem czemu doszukujesz się takiego samego słownictwa w zdrowiu fizycznym i psychicznym. To dwie osobne dziedziny lol
  • Odpowiedz
@Kref3x: Witam w OCD. Mam nadzieję, że nie jesteś wierzący? Bo przy obecnym podejściu kościoła to równia pochyła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz