Wpis z mikrobloga

Niedługo moto będą po 100k a i tak będą schodzić xd


@Vanderwill: własnie opisałeś BMW R1250GS. Praktycznie najdroższy w klasie, a jest na szczytach list sprzedaży.
  • Odpowiedz
@Vanderwill: znaczna część motocykli z salonu to sprzęt kupowany przez ludzi w kryzysie wieku średniego, którzy zarabiają dobre pieniądze. Motocykla nie kupuje się u nas, żeby służył jako środek transportu. To po prostu droga zabawka, a na drogie zabawki stać zamożnych. W większości albo cię w ogóle nie stać na taki luksus jak nowy motocykl z salonu albo jak już cię stać to często zarabiasz już konkret siano. Mało jest w
  • Odpowiedz
  • 0
@mpetrumnigrum: Ja tam nikomu niczego nie zazdroszczę, ale czasem się zastanawiam, ludzie tak płaczą, że źle, że nie dobrze, że bieda, a często gęsto różne dobra schodzą jak ciepłe bułeczki i są niedostępne od ręki.
  • Odpowiedz
  • 0
@WyjmijKija: No ja to rozumiem, myślę zbyt utopijnie być może, zastanawiam, się czy istnieje jeszcze coś takiego, że cena jest za wysoka i ludzie nie kupują. Myślę, że za to moto i inne mogą wołać nawet 80 tys i to też pójdzie.
  • Odpowiedz
@xede: wiesz co ogólnie wiem, pytałem ostatnio, streeta niby nie ma w ogóle (po czym ten się nagle na salonie pojawił) Panigale dopiero na 2025.

Znam natomiast przypadek identyczny z zeszłego roku, kumpel chciał SF V4S, w Gdańsku nima bo niby w Polsce nima, zadzwonił do Łodzi i po 2 dniach wyjechał. ¯\(ツ)/¯ to jest Ducati, tego nie ogarniesz
  • Odpowiedz
@wiktorbo: moze byc tak ze poszczegolnij dealerzy sciagaja do siebie i np liberty moze miec pare na stanie ale nie centralnym, jak mowisz, nie ogarniesz
  • Odpowiedz