Wpis z mikrobloga

ale jest dużo poważnych problemów jak ustawa deweloperska


@djtartini1: Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. Nie twierdzę, że mamy teraz krainę mlekiem i miodem płynącą. Wręcz przeciwnie, jest #!$%@?, chociażby przez właśnie to lobby deweloperskie. Ale wolę to, niż autorytarne zapędy Jarosława. A innej alternatywy niestety w ostatnich wyborach nie było.
  • Odpowiedz
próba wprowadzenia wojny polsko polskiej.


@Ka4az: widać, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego, co napisałem XD

Literalnie aparat propagandowy PO robi polsko-polską wojenkę od 20 lat posługując się tymi samymi sloganami i mechanizmem który opisałem, a ty to ignorując to sugerujesz, że winni są na wykopie + PiS, który akurat jest współwinny, choć oni robili propagandę nieco inaczej - nie na nowoczesnego, europejskiego, uśmiechniętego "intelektualistę", a na Polaka patriotę.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: ta akcja z terminem "uśmiechnięty" to jest już szczyt pisowskiej głupoty, właśnie dlatego spadli z rowerka. Małpy nigdy się nie nauczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wielu "uśmiechniętych" poszło do urn w zeszłym roku i pokazali że mają dość "smutnych" panów z aktualnej opozycji xD
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac jeszcze powiedze że uśmiechnięty Polak śmieje się z tego że PiS chciał końca terroru praworządności, wszyscy macie IQ 10 i nawet teraz nie zdajecie sobie sprawy z żenady jaka wypisujcie
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac wiesz dlaczego ja chodzę uśmiechnięty? Bo mimo niepokojących sondaży, te rusofile z konfederacji dostały tylko 7% głosów więc naród nie jest aż tak głupi jak myślałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: lol, krzywomordym p0lakom przeszkadza już, że ktoś się uśmiecha xD trochę jak w tym dowcipie, że w kotle w piekle polacy sami się pilnują, żeby nikt nie #!$%@?ł. leczcie się, krzywomordziacy
  • Odpowiedz
@Wolfman91

Przeciez w druga strone to dziala tak samo tylko na jeszcze nizszych instynktach i emocjach. Praktycznie tych pierwotnych.

W PiS np to ty jestes PRAWDZIWYM polakiem, reszta to niemcy i ruskie. Jak inny polak, urodzony w polsce moze byc niemcem to nie wiem, ale tak brzmi narracja tej parti - najnizsze instynkty. My to polacy wy to obcy.

Malo tego dla tej partii niektorzy ludzie to nie ludzie. Np lgbt -
  • Odpowiedz