Wpis z mikrobloga

@tylkolurko to jest fałszywa alternatywa typowo pod IQ uczestnika wiecu pod skupem mleka. otóż prawidłowa odpowiedź jest taka, że Polska jest przeklętą kraina, która rządzi szatan. PiS czy PO to tylko jego środek na pognębienie Polaków. To, że część się cieszy i uśmiecha uśmiechem debila nie ma za dużego znaczenia.
  • Odpowiedz
bo 2015 wcale nie był tak dawno.


@eduardo-garcia: 2007 też nie był tak dawno, a ludzie i tak zagłosowali na tych baranów z PiSu, ba! Dali nieudacznikom rządzić dwie kadencje xD I jak widać, ślepota u was mocna, bo przestali rządzić raptem kilka miesięcy temu, a niektórym już tęskno do Białorusko-Węgierskiej drogi xD
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: Mi tam dobrze się oglądało te pierwsze serie obrad w nowo odrodzonej IV RP (). Taki powiew świeżości po katokaczyźmie w ktorym strach było czekać kolejnych obrad, gdzie ustawę zabierającą smak życia przepchają o 1 w nocy w sali kolumnowej przy jednogłośnym przyklasku TK i El Presidente. Teraz można się z tego śmiać, ale emocje były wokół tego prawdziwe.
  • Odpowiedz
@Wolfman91 @Protectorx ładne #!$%@? i próba wprowadzenia wojny polsko polskiej.

Od lat te miernoty z PiS tak robiły czyli dzieliły społeczeństwo, a kiedy w końcu udało się to bydło odciągnąć od koryta to wy ich miernoty zaczynacie swoją narrację, że wszyscy Ci co głosowali ZA to uśmiechnięci fajnopolacy, a reszta według nas to ciemnogród. Ładnie tam was wytrenowali.
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: Jedni nazywają drugich uśmiechniętymi, drudzy nazywają tych pierwszych pisiorami i tak to się kręci. Światła kamer gasną, a świnie rządzące tym krajem dzielą się korytem i wspólnie głosują w kluczowych sprawach - od 500+/800+ po kredyty 2% (już niedługo 0%). Żal mi i jednych i drugich, tak po ludzku. Że nieświadomie (choć może niektórzy świadomie) skaczą sobie nawzajem do gardła, w imię politycznych elit tego kraju. A niestety smutna
  • Odpowiedz
Ale owszem, od 15 października uśmiech nie schodzi mi z twarzy xD


@GdzieJestBanan: Wiesz co nie wiem- to był głos przeciwko PIS, ale jest dużo poważnych problemów jak ustawa deweloperska i dalsza pauperyzacja społeczeństwa, którą rozpoczął PIS, a ten rząd dokończy. W dodatku jest wiele innych zagrożeń o których się nie pisze- obnizenie vat na usługi w branzy kosmetycznej to furtka dla powrotu mafii vatowskich.
  • Odpowiedz