Wpis z mikrobloga

j----a hipokryzja. przyznałam się, że zwędziłam paczkę hamburgerów ze sklepu, i dowiedziałam sie że jestem k---ą od kolesia, który cały komputer ma w lewych, ściągniętych z netu filmach. ale to ja jestem złodziejką i cyganem w jednym. bo zapieprzanie filmów z neta to nie przestępstwo. to przecież dozwolone jest. pieprzeni hipokryci.
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRADZIEŻ HAMBURGERÓW TO ZA GRUBO JAK NA DZISIAJ. I JESZCZE BURZA Z WARSZAWSKIM PIWEM.

CO ZA NIEDZIELA I PIĘKNE ROZPOCZĘCIE PONIEDZIAŁKU <3

Taktyczny na pracbazę :3
  • Odpowiedz
@takasobie: kradzież jest sprawą honoru. Przynajmniej ja ją traktuję jako ujmę na honorze. Mimo tego nie oceniam Twojego postępowania, skoro wiesz że to co zrobiłaś było złe. Nie dziwi mnie natomiast ostra krytyka takich zachowań.
  • Odpowiedz
@takasobie: łahahahaha, ja jebix, jaka cebula i to jeszcze różowy pasek. Jak byłaś taka głodna to mogłaś na wypoku napisać, mireczki na bank by się zrzuciły na żarło dla Ciebie. Też bym coś dorzucił i przynajmniej byś z twarzą wyszła a nie została złodziejką i się jeszcze tym chwaliła XD prawda jest taka, że nawet 100 j------h piratów internetowych naraz stanowi lepszą warstwę społeczną niż Ty w tej chwili. INB4
przemyslany_nick - @takasobie: łahahahaha, ja jebix, jaka cebula i to jeszcze różowy ...

źródło: comment_P3Q91Hei2VwN0d9rjFeb5rvZrv5nxGmR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@takasobie: rzadkość dóbr, z której bezpośrednio wynika bliższa średniej wartość, w przypadku hamburgerów jest dużo większa, niż w przypadku filmów, których powielenie prawie nic nie kosztuje. #infoanarchizm
  • Odpowiedz