Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci Mickpl lepiej się już nie udzielaj tu jesteś zwykłym leszczem kozak w necie #!$%@? w świecie. Mogłeś iść ze swoimi placzami do internetu to się zesrales hahahaha co za placek xD coś tu pisałeś że jakbyś zastąpił hetmana to i tu cała lista....takiej #!$%@? jak ty nikt nie weźmie a gdyby nawet to sprzedałbys się pierwszemu dewowi za stara obsrana kawalerkę i jeszcze byś zrobił kredyty na ujemnych stopach xD
https://wykop.pl/wpis/75851393/szukam-rowniez-osob-ktore-nie-popieraja-programu-k#266616273
  • 13
  • Odpowiedz
@daretti877: Przecież to była jego okazja, żeby dostać się do świata polityki, i kreować politykę mieszkaniową w Polsce. Ale nieee, bo obsrał zbroję, i potrafi tylko jęczeć na wykopie.
  • Odpowiedz
  • 25
@Nilians: lata mi to koło uja...myślałem że gość na prawdę ma jakąś misje a to żałosny karaluch. Nawet jak gość go chciał schować za kotarą to się nie zgodził xD
  • Odpowiedz
  • 26
@daretti877: Kuzwa. Jak ja to przegapilem. Wczoraj byl jakis post o zostaniu ministrem rozwoju a on nawet incognito nie chce isc na wywiad. Chyba woli byc krolem farmazonow.
  • Odpowiedz
lata mi to koło uja


@daretti877: jednak nie skoro o tym piszesz. Nie każdy jest medialny, i nie każdy musi chcieć pokazywać swoją tożsamość. Podejrzewam że jesteś jednym z typów którzy by go wyśmiali jakąkolwiek by decyzję nie podjął.
  • Odpowiedz
@zt_im: @mickpl regularnie informuje wykopków o przekrętach i lobbingu developeruchów
Nie chce iśc do jakiegos pajaca z yt i ma do tego prawo
a osoby go hejtujace itt to typowe toksyczne wykopki które sa tu po to zeby wylewac jad nic więcej
  • Odpowiedz
@daretti877: tyle ile on nagłośnił patologii to nie nagłośnili jego krytycy (wliczając Ciebie) razem wzięci. Ale niektórzy Polaczkowie to tylko właśnie w taki krytykancki sposób się prezentują.
  • Odpowiedz