Wpis z mikrobloga

Szukam również osób, które nie popierają programu Kredyt 0% / Kredyt #nastart i chciałyby wyrazić swój sprzeciw - nie tylko wobec tego konkretnego programu, ale w ogóle wobec tego, co działo się w ostatnich latach (zaniżone stopy procentowe, dopłaty do kredytów, wakacje kredytowe i tym podobne). To mogłoby być ciekawe - opinia zwykłych, niezakredytowanych Polaków.

@mickpl, wchodzi Pan? Nagranie może być anonimowe, tzn. bez twarzy i nazwiska.

#nieruchomosci #mieszkanienastart
wojciechsiryk - Szukam również osób, które nie popierają programu Kredyt 0% / Kredyt ...

źródło: mick pl

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
opinia zwykłych, niezakredytowanych Polaków.


@wojciechsiryk: ale opinia niezakredytowanych którzy mają nieruchomość czy jej nie mają? A jak mają to czy sami na nią zarobili czy dostali pomoc od rodziców lub spadek?

To co by bardziej pomogło Polakom, to pokazanie, że bk0% sprawi, że inflacja znowu wybije i zapłacą za ten program wszyscy w cenach codziennych produktów. A skala bk0% po uwzględnieniu lewaru bankowego będzie podobna do tego ile wydrukowano podczas COVIDu.
  • Odpowiedz
@wojciechsiryk: o to by było dobre XD idol wykopków, dajcie mu głos z modulatora jakby był jakimś gangsterem i lecę po popcorn XD

a tak serio to jakiś ogarnięty wykopek który jest oblatany w danych i jest w stanie przytaczać je z pamięci bez zająknięcia oraz logicznie argumentować i nie zesra się ze stresu to nie byłoby takie znowu głupie
  • Odpowiedz
@donthateme: Na wykres Deutsche Wohnen (niemiecka firma zajmująca się nieruchomościami i jedna z 30 spółek wchodzących w skład indeksu DAX) Nałożyłem wykres Dom Development (przedsiębiorstwo deweloperskie z siedzibą w Warszawie działające od 1996)

Oba dobrze historycznie wskazywały momenty w cyklu.
  • Odpowiedz
@mickpl, wchodzi Pan? Nagranie może być anonimowe, tzn. bez twarzy i nazwiska


@wojciechsiryk:
Mickpl przedostaje się do mainstreamu obok Phila Koniecznego, Tradera21, Majora Tarskiego (i innych, którzy dawne nicki przenieśli do YT), później toczy walkę na Fame, za zarobioną kasę kupuje mieszkanie tuż przed pęknięciem bańki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz