Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#tinder #rynekmatrymonialny #zwiazki #rozowepaski
Korea południowa i Turcja - są takie standardy jak u nas 30 lat temu. W TV zero scen seksu, zero nagości, zero głębokich pocałunków, ogromna promocja wartości rodzinnych i czystości do ślubu, w Turcji tinder mało znany, w Korei zbanowany i jedyne dostępne portale ze swatkami pod ślub. A mimo to w obu tych krajach rynek matrymonialny też rozwalony, kobiety wybredne jak w Europie i USA. JAK TO?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
JAK TO?


@mirko_anonim: Bo winna nie jest "zachodnia zgnilizna moralna" jak to nam konserwatyści próbują wmówić. Winne są media społecznościowe i możliwość szukania partnerów na dużo większym rynku matrymonialnym oraz udawania że jest się kimś kim się nie jest.
@typeczek: Ja tam nie mam żadnego problemu z rozwiązłością (choć sam jestem przegrywem z powodu wyglądu). Seks można traktować tylko jako przyjemność a nie biologicznie zaprogramowaną konieczność.

Według mnie problem jest taki, że udajemy kogoś kim nie jesteśmy, inni robią to samo a przez to wszystkim się wydaje że zasługują na to co najlepsze.
@mirko_anonim: Nie wiem jak w Turcji, ale w Korei Południowej standardy są bardzo wysokie jeśli chodzi o wygląd (większość kobiet i duża część mężczyzn ma robione operacje plastyczne) itd. Koreańczycy siedzą w Social mediach dużo bardziej niż Polacy. W dodatku status się liczy dużo bardziej niż w Europie. Oglądałem np. streama pewnego Koreańczyka jak sobie jadł obiad z kilkunastoma dziewczynami, które wyglądały jak modelki. Skoro taki streamer ma kilkanaście dziewczyn, to