Wpis z mikrobloga

@Lukardio no ja będę próbował i tak bo do niczego innego się nie nadaje xD ehh jak tylko znalazłem coś co lubie to odrazu musiał jakiś krach nastąpić. Tylko ja się chyba czegoś bardziej niszowego poucze
  • Odpowiedz
@Lukardio: a co mają napisać? Że seniorzy z 10letnim stażem walczą o mierne posady? Że osoba bez doświadczenia nie ma najmniejszych szans na robotę?

Sprzedawców marzeń #!$%@?ć prądem, zwykłe sępy co żerują na ludziach zdesperowanych. Każdy z nich powinien pojawić się na jakiejś liście ludzi bezdusznych i po prostu złych. Ha tfu, oby karma ich kiedyś dopadła.
  • Odpowiedz
@FairPlay: E tam pierodlonie, mając kilka lat expa nie ma problemu zmienić firmy. Ciężko jest wejść. Z tymi seniorami, o których piszesz to chyba jedyni, którzy mają problem to Ci co się przyspawali do stołka, seniora dostali za wysługę lat i jedyne ich seniorowanie polegało na wiedzy domenowej, która jest #!$%@? warta
  • Odpowiedz
@FairPlay: mam wrażenie, że teraz w branży modne jest narzekanie i szerzenie farmazonów o tym, jak to jest trudno wbić się w branżę, zamiast problemu szukać u siebie czy wziąć się do roboty i faktycznie spróbować nieoklepanych sposobów na przebicie się do branży bez doświadczenia xD
  • Odpowiedz
@Zlmmerman: Niekoniecznie. Widać że sporo osób straciło w międzyczasie pracę. Dużo ludzi było na b2b trzepiac kontrakty remote. Sporo ich straciło pracę ale o tym się nie mówi bo to b2b więc nie ma w statystykach. W firmie na juniora/mida wpadło ostatnio w kilka dni ok 300 CV. Sporo ludzi z 2-4 latami doświadczenia i sensownymi CV. Jeśli uważasz że jest bajabongo to chyba nie widziałeś obecnych rekrutacji. Masa firm rekrutuje
  • Odpowiedz