Wpis z mikrobloga

Jadą nowe czołgi do RUS na front i ZSU w strachu .


@Stay12: Jeszcze tylko dwa lata i im się skończą czołgi, które da się zmodernizować a wtedy ruszy ukraińska kontrofensywa i zmasakruje ruskich.
  • Odpowiedz
@Stay12:

Jadą nowe czołgi


Nie nowe a zmodernizowane:
„… Czołg T-80BWM (Obiekt 219RWM) po raz pierwszy zaprezentowano podczas tzw. Dnia Czołgisty na poligonie Ługa pod Sankt Petersburgiem. Najnowszy model to nic innego jak zmodernizowane wozy T-80B i T-80BW, lepiej przystosowane do wymogów współczesnego pola walki. Wstępnie plany zakładały, że ok. 300-400 starszych maszyn zostanie poddanych procesowi modyfikacji do 2020 roku. W latach 2018-2019 roku zmodernizowano po 31 egzemplarzy (dwa bataliony). Ocenia
  • Odpowiedz
Jeszcze tylko dwa lata i im się skończą czołgi, które da się zmodernizować a wtedy ruszy ukraińska kontrofensywa i zmasakruje ruskich.


@Szinako: koniasz, ale tych czołgów już tak dużo jak na początku nie ma w jednostkach i są używane dużo oszczędniej. Ta ruska "pancerna pięść" to już została zweryfikowana w początkowych miesiącach 2022 roku. Chociaż tempo strat im wcale nie zwolniło. Nie trzeba się ich bać jeśli tylko istnieje jakieś rozpoznanie
  • Odpowiedz
Wiem Sasza, już za chwile odbijecie Krym, bo się ruskim czołgi kończą xD


@Szinako: Kolega niżej wrzucił jak wygląda wasza ruska taktyka na jednym filmiku ze zdjęciami i lokalizacja. Pewnie fejk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kolega niżej wrzucił jak wygląda wasza ruska taktyka na jednym filmiku ze zdjęciami i lokalizacja. Pewnie fejk ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mitur: Czyli raz-dwa odbijecie ten Krym.
  • Odpowiedz
Czyli raz-dwa odbijecie ten Krym.


@Szinako: Ja w przeciwieństwie do was urodziłem się w kraju na P w Środkowej Europie. Ale oby Ukraińcom się udało.
  • Odpowiedz