Wpis z mikrobloga

Czołem Wypiekowicze!

Ostatnio na sklepach zawitał Wypiek 1.3, a w nim wiele wyczekiwanych nowości. Oto lista zmian:

- kategorie,
- gorące 48h,
- szybkie cytowanie ( @mk321 ),
- pasek szybkiego dostępu,
- przywracanie komentarzy usuniętych przez autora wpisu (niektórych),
- historia wyszukiwania,
- historia odwiedzonych treści,
- naprawione wyświetlanie Lennych,
- możliwość synchronizacji motywu z ustawieniami systemowymi,
- wyróżnienie własnej nazwy użytkownika w treści,
- nowe ustawienia wprowadzania treści (korekta, sugestie, lupa),
- dodawanie wpisu z poziomu tagu automatycznie dodaje tag ( @johny-kowalski ),
- ulepszone priorytetyzowanie wyników w wyszukiwarce,
- naprawione wyświetlanie czasu dla różnych stref czasowych,
- naprawiony gest przybliżania obrazka poza trybem pełnoekranowym,
- grupowanie wołania wielu użytkowników,
- kliknięcie na komentarz w znalezisku przenosi do wątku,
- możliwość dodawania tagów do ulubionych,
- przyspieszony start aplikacji,
- poprawione hitboxy tagów w treści,
- obrazki muszą być większe zanim zostaną zwinięte,
- naprawiony błąd uniemożliwiający załadowanie aplikacji w niektórych przypadkach ( @Mirkoncjusz ),
- poprawione zamykanie klawiatury po wyjściu z edytora,
- odpowiedzi powinny zawsze być dodawane do odpowiedniego wpisu ( @radziuxd ),
- zmniejszona szarość dla odwiedzonych treści ( @andale ),
- szybsze wrzucanie obrazków,
- postęp wrzucania obrazka wyświetla się już poprawnie od momentu zatwierdzenia obrazka ( @Mega_Smieszek ),
- płynniejsze ładowanie treści w trakcie przewijania,
- poprawione problemy z wydajnością dla znalezisk z artykułami ( @Slashdub ),
- źródło przekierowuje do pełnowymiarowego obrazka/gifa ( @BArtus ),
- naprawione wczytywanie video z YouTube, których źródłem były livestreamy,
- naprawione niepotrzebne doładowywanie notyfikacji w trakcie ich przeglądania ( @Tytanowy_Lucjan )
- poprawiona wydajność,
- poprawki interfejsu

Zapraszamy do wypiekania ʕʔ

#wypiekmobilny #wypiekmobilnyaktualizacja #wykop
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Pasek szybkiego dostępu pozwala na szybsze przemieszczanie się po aplikacji. Obecnie obsługuje on ulubione tagi, kategorie i historię. Pozycję paska możemy dowolnie konfigurować poprzez jego dłuższe przytrzymanie. Możemy również całkiem wyłączyć go z poziomu ustawień ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
bakehaus - Pasek szybkiego dostępu pozwala na szybsze przemieszczanie się po aplikacj...

źródło: quick

Pobierz
  • Odpowiedz
@bakehaus Z tą szarością chodziło mi o to, że w udostępnionym obrazku widać, że odwiedziłem wpis. Teraz odwiedzone wpisy trudniej dostrzec ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To cytowanie mogłoby być przyciskiem na dole, bo po zakończonym cytowaniu przycisk znika i nie da się cytować kolejnych fragmentów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
andale - @bakehaus Z tą szarością chodziło mi o to, że w udostępnionym obrazku widać,...

źródło: 1000009388

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie da się używać tego paska w ten sposób.


@Justifier6878: Możesz wyłączyć, albo przesunąć na dowolną stronę, albo wysokość ekranu (wtedy masz i pasek i gesty, w zależności gdzie "chwycisz"). Według mnie dobre rozwiązanie - chcesz, to masz, denerwuje Ciebie, to wyłączasz i wszyscy zadowoleni.
  • Odpowiedz
@bakehaus: Dzięki, najlepszy sposób na przeglądanie wykopu. Bardzo mnie śmieszą takie sytuacje, jak ta, gdzie nieoficjalna aplikacja jest milion razy lepsza, niż oficjalna. No nic, nie od dzisiaj wykop zaskakuje negatywnie. Ludzi tu trzyma tylko społeczność (która i tak z każdym rokiem maleje).

Podobna sytuacja była z nieoficjalnymi aplikacjami Reddita, aż ukrócili temat i wszyscy kiszą się z tym oficjalnym gównem xD Oby wypiek trwał wiecznie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@bakehaus

Szybkie cytowanie dzieli tekst na sekcje i pozwala zaznaczać poszczególne elementy, co znacznie przyspiesza cały proces []


W jakim jezyku i frameworku jest napisana appka? Swietna robota
  • Odpowiedz
@bakehaus dobra robota 🙂 jedyny minus jaki zauważyłem to że wyłączyłem animacje przejścia pomiędzy ekranami, ale nadal jest ta animacja w momencie przejścia na swój profil (po kliknięciu w awatar w prawym górnym rogu)
  • Odpowiedz
@bakehaus druga sprawa - kliknięcie w powiadomienie że ktoś odpisał na mikro przenosi tylko do wpisu tej osoby, nie widać na co odpisał, co ja napisałem? da się jakoś przejść do całego wątku którego dotyczy ta odpowiedź?
  • Odpowiedz
@BananowyKoko wiem, że mogę wyłączyć ten pasek, tak zrobiłem. Gesty działają na całej wysokości krawędzi (przynajmniej w samsungach, ale w innych pewnie podobnie) więc używanie gestów i tego paska jednocześnie jest niemożliwe.
  • Odpowiedz
@Justifier6878

Gesty działają na całej wysokości krawędzi (przynajmniej w samsungach, ale w innych pewnie podobnie) więc używanie gestów i tego paska jednocześnie jest niemożliwe.


Polecam One Hand Operation+
  • Odpowiedz