Wpis z mikrobloga

@roots18: To bawi za każdym razem dokładnie tak samo bardzo mocno, wiek XXI rok 2024 a pewna grupa osób dalej nie może przeżyć iż istnieje coś takiego jak piwo bezalkoholowe oraz, że nie każdy spożywa takie napoje, aby się n@k#w!ć jak meserszmit. Ja na przykład takie piwo lubię bo jest to spoko alternatywa dla osób które lubią smak piwa i muszą jeździć samochodem na przykład lub jak jest zbyt gorąco
  • Odpowiedz
Problem z bezalko jest taki sam jak z wegańskimi burgerami. Często są droższe. tak np. piwko lech free jest droższe od zwykłego lecha.


@gbsh: To akurat nie jest prawda, że piwo bezalkoholowe jest droższe. Tutaj raczej kwestia jest taka, że jak jest promocja 12+12 na przykład w słynnym sklepie z owadem nazywanym też przez niektórych biedą to każdy praktycznie tam bierze alkoholowe a później ło panie zerówki są drogie. Na
  • Odpowiedz
osobiście fanem alkoholu nie jestem ale nie rozumiem idei piwa bezalkoholowego, wole się napić coli zero


@Loginconajmniej4znaki: Idea piwa bezalkoholowego jest taka, że całkiem sporo osób lubi smak piwa, ale nie zawsze chcesz lub możesz być pod wpływem alkoholu na przykład kiedy wiesz, że masz auto prowadzić, do tego takie zwykłe piwo 0,0% faktyczne bardzo dobrze zwyczajnie nawadnia.
  • Odpowiedz
@roots18: większość to gowno bo sypią cukier do tych "piw" ale są takie co mają go mało, być może tylko z soku ktory w nim jest, to te są nawet całkiem. Idalne do popijania w tygodniu
  • Odpowiedz
  • 0
@cochese: oj tak, sam też w zeszłym roku targałem zerówki do chorwacji, ale coś tam już się pojawia w ich sieciówkach
@kleszczotron60000 czy tępe to może nie, ale po prostu brak świadomości. Wielu z nich może gdzieś tam kiedyś spróbowało czegoś z oferty sieciówek i się zrazili, i trochę im się nie dziwię, bo faktycznie mały jest wybór smacznych piw 0% np. w żabkach
@tomszczyk jak wyżej, zapewne
  • Odpowiedz
@roots18: osobiście nie pijam zerówek, zdarza mi się pić jakieś słodkie siki typu 2% w sezonie letnim bo zimne dobrze wchodzą, ale zerówek nie, czułbym się trochę jakbym sam się oszukiwał. Mimo to próbowałem jakiś czas temu jakieś ipy 0% i pierwszy raz byłem pozytywnie zaskoczony (może od żywca? Już nie jestem pewny), nawet było to smaczne gdzie inne piwa 0% (te klasyczne, nie słodkie) są imo po prostu niedobre.
  • Odpowiedz
Mamy jeszcze dużo do przepracowania z alkoholem.


@philosophy: Skoro nie pijesz to Ty raczej nie masz... zajmij się tłustym oraz słodkim żarciem i problemami z otyłością jak Ci się nudzi.
  • Odpowiedz
To bawi za każdym razem dokładnie tak samo bardzo mocno, wiek XXI rok 2024 a pewna grupa osób dalej nie może przeżyć iż istnieje coś takiego jak piwo bezalkoholowe oraz, że nie każdy spożywa takie napoje, aby się n@k#w!ć jak meserszmit. Ja na przykład takie piwo lubię bo jest to spoko alternatywa dla osób które lubią smak piwa i muszą jeździć samochodem na przykład lub jak jest zbyt gorąco na alkoholowe.


@
  • Odpowiedz
Idea piwa bezalkoholowego jest taka, że całkiem sporo osób lubi smak piwa, ale nie zawsze chcesz lub możesz być pod wpływem alkoholu na przykład kiedy wiesz, że masz auto prowadzić, do tego takie zwykłe piwo 0,0% faktyczne bardzo dobrze zwyczajnie nawadnia.


@Cztero0404: no ale to właśnie nie ma smaku piwa...tylko wody piwnej najwyżej, w tym problem.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 przecież koleś któremu odpisywałeś nie zareagował jako dziwnie. Sam napisałem że nie ma dobrego piwa bezalkoholowego wg mnie bo każde smakuje jakby wymieszać zwykle piwo z wodą. Niektórym po prostu brak goryczy przeszkadza
  • Odpowiedz
przecież koleś któremu odpisywałeś nie zareagował jako dziwnie. Sam napisałem że nie ma dobrego piwa bezalkoholowego wg mnie bo każde smakuje jakby wymieszać zwykle piwo z wodą. Niektórym po prostu brak goryczy przeszkadza


@swinkapl: Może dla tego, że większość piwa po prostu taka jest niezależnie od procentów. Natomiast temu przeciętnemu przysłowiowemu Kowalskiemu przestaje to przeszkadzać kiedy są procenty zwyczajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jaki brak goryczy
  • Odpowiedz
@Cztero0404 no normalnie, kup sobie dwa "jednakowe" piwa - wersje alko i bezalko i porównaj. Zamiast wersji bezalkoholowej lepiej się napić wody lub czegoś gazowanego zwyczajnie co ma swój smak.

Gorzkie to mogą być IPA a nie lagery koncernowe, zerówki nie mają jej wcale.

I nie nakręcaj się że każdy to alkus
  • Odpowiedz
I nie nakręcaj się że każdy to alkus


@swinkapl: Jeszcze raz, nie nakręcam. Po prostu widzę w jaki sposób ci ludzie reagują jak diabeł na wodę święconą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chcesz słodkie piwo to sobie kup desperdosa 0,0 albo inny wynalazek.
  • Odpowiedz