Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: dzbanie xd jak chcesz zmieniać świat to zacznij od chińczyków, hindusów i Amerykanów. Kitajce oddadzą zaraz tyle elektrowni węglowych do użytku, o takiej mocy której twój skretyniała omamiona lewacka Europa zużywa w rok xD i w swojej żółtej p-----e mają twoje emisje i termomodernizację. A tak btw xD skoro już płoniemy i zginiemy, albo na zmianę utoniemy przez roztopione lodowce, to na c--j mam grzanie styropianem, skoro zaraz nie
  • Odpowiedz
Szanuje Panowie za to, że chce się wam kłócić z typowym wyborcą konfederacji.


@EkspertEkspertow: chcialem zauwazyc, ze sie tutaj nie klocimy tylko dyskutujemy. Ja nawet podaje argumenty.

Z nimi się nie da normalnie rozmawiać. Z głosowania na konfederację trzeba po prostu wyrosnąć.


@EkspertEkspertow czesciowo masz racje, ludzie z wiekiem gnusnieja, sa bardziej sklonni do kompromisow i oddawania swojej wolnosci w imie zle pojetego bezpieczenstwa.
  • Odpowiedz
@93michu93: Czyli mamy jedyny przypadek gdzie ktoś wyszedł z EU, okazało się że nie ma z tego żadnego benefitu, ale to ich wina i taki wypizdów jak polska porazi sobie lepiej ?
Niech zgadnę, hurr durr Korwin Wolny Rynek ? Wiesz, jest powód dla którego wyborcy małego pisu dający się nabrać na populistyczne hasła to w większości młodzi i niewykształceni ludzie.

Dane ? Jasne, w 2018 siedzibę w londynie miało ponad 150 firm z FTSE, pół roku temu to już 117.
  • Odpowiedz
Czyli mamy jedyny przypadek gdzie ktoś wyszedł z EU, okazało się że nie ma z tego żadnego benefitu, ale to ich wina i taki wypizdów jak polska porazi sobie lepiej ?


@PanPrezydent: tak, dokladnie. Pod warunkiem, ze odrzucimy wszystkie podatki klimatyczne, lewicowe pomysly i zdejmiemy pasy z gospodarki.

Niech zgadnę, hurr durr Korwin Wolny Rynek ? Wiesz, jest powód dla którego wyborcy małego pisu dający się nabrać na populistyczne hasła to w większości młodzi i niewykształceni
  • Odpowiedz
czytanie twoich wysrywów odbiera mi smak życia


@xionze: nie przejmuj sie, jak sie dostaje wiele argumentow na raz, ktore burza cala twoja wiedze, skrzetnie zbierana przez 2 tygodnie to takie sa objawy. Przejdzie samo, nie musisz niczego brac :D
  • Odpowiedz
Czyli mamy jedyny przypadek gdzie ktoś wyszedł z EU, okazało się że nie ma z tego żadnego benefitu, ale to ich wina i taki wypizdów jak polska porazi sobie lepiej ?


@PanPrezydent: wchodze na glowna i widze: https://wykop.pl/link/7421265/uk-policja-w-domu-po-wpisie-christians-must-stand-up

wiem, ze to niezwiazane z gospodarka ale pokazuja w ktorym kierunku poszla GBR po wyjsciu z UE. Dokladnie w tym samym i swiatopogladowo i gospodarczo.
  • Odpowiedz
termomodernizacja, czyli ulepszenie mieszkania i sprawienie, by mniej energii do ogrzania potrzebował = KOMUNIZM XDDDDD


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: To jest chyba mój ulubiony anty unijny spin. Zła UE chce by ludzie wreszcie ocieplili domy i wydawali na ogrzewanie parę razy mniej i rzuci na to grube dofinansowania a ci płaczą jaka ta UE jest straszna.

Ja jeszcze mogę rozumieć jak ktoś z pieniędzmi narzeka bo taki to g---o dostanie i za wszystko
  • Odpowiedz
@93michu93: masz zajebiście wysokie mniemanie o sobie, p---------e o komunizmie nikogo nie przekona. Ba, ty k---a nawet nie wiesz jak socjalizm wygląda w praktyce, o komunie nawet nie wspominając.
P------o sie kucom w dupach od tego dobrobytu.
  • Odpowiedz