Wpis z mikrobloga

To trzeba być idiotą, żeby mając tę trójkę czy ile tam bąbelków, nie wziąć beki 0%.

Nie dość, że miniratka spłaci się sama z 800+, to jeszcze taka rodzina zarobi na wynajmie ze 2.5k zapisując się do jakże potrzebnej nam(jak tryper) kasty landlordów.

Bo przecież nie sprzeda, wszyscy przecież powtarzają, że mieszkania to doskonała lokata kapitału i trzeba zostawić coś w spadku dla bombelków.

Czyli nie dość, że ceny #!$%@? w kosmos przez sam program, to jeszcze zmniejszy się podaż, z rynku znikną dwa nieruchy - nowe mieszkanko dla wielodzietnych, i drugie, które będzie stało, albo będzie wynajmowane, co jeszcze spotęguje wyjebkę cen.

Nie no, fajnie, nie ma co.

#wynajem #beka0 #mieszkanienastart #flipperzy #nieruchomosci #kredythipoteczny #hipoteka #bk0 #bezpiecznykredyt
  • 35
  • Odpowiedz
@GOHAN: jak piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia no to się odzywają xD 800+ nawet na pampersy i żarcie bombelkowe starcza a co dopiero jak prywatny żłobek czy przedszkole wjedzie xD jak ktoś zarabia 2k to 10 się wydaje fortuna ale życie szybko weryfikuje
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: ile rodzin 3+ nie ma jeszcze swojego mieszkania? Jeśli nie kupionego to odziedziczonego. Przecież to jest jakiś promil, a dodatkowo pewnie na skraju ubóstwa - jak kupią to dla siebie
  • Odpowiedz
@conamirko: Zejdźcie na ziemie i zacznijcie racjonalnie rozporządzać swoimi pieniędzmi :)
@gokotgo: Ty nie masz dzieciakowi w spadku fortuny przekazywać, ty masz mu zapewnić możliwość rozwoju i nauki a on już sobie sam fortunę zrobi, albo będzie tobą i nie zrobi.
  • Odpowiedz
@GOHAN no właśnie możliwość rozwoju i nauki kosztuje i to sporo. Już teraz rodzice, którzy zrobili fortunę wysyłają swoje dzieci na uczelnie w Stanach czy na Harward, bo wiedzą że polskie uniwersytety to syf. Pozwól że sam będę decydował o tym co chce dać swoim potencjalnym dzieciom.
  • Odpowiedz
Pozwól że sam będę decydował o tym co chce dać swoim potencjalnym dzieciom.


@gokotgo: Jak na razie, to piszesz tylko o tym, że gówno jesteś w stanie im dać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc jak mniemam, to właśnie im przekażesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@GOHAN nie tylko ja, ale każdy zarabiający 10k, kto nie dostał nic od rodziców. Dlatego ludzie nie mają w Polsce dzieci, a nie dlatego, że nie będą mogli pójść na steki czy sushi.
  • Odpowiedz
@gokotgo: Właśnie dlatego ludzie nie mają w Polsce dzieci, bo wolą jeździć na wakajki i spędzać czas ze znajomymi w knajpach niż zajmować się obesranymi gówniakami. A nie dlatego, bo ich na nie nie stać.
  • Odpowiedz
@GOHAN bardzo mi przykro ale nie każdy chce biedować w imię posiadania bombelków xD
I to przeświadczenie że 10k to jakieś mega pieniądze, może dla singla xD ale jak spłodzisz gowniaka i nie pokażesz mu świata, będziecie jeść dietę czokoszokowa i nie będzie cię stac na prywatne leczenie, będzie się uczył w podrzędnej szkole w powiatowym to wróżę mu karierę na tagu. Jedyna opcja że 10k by wystarczyło to jeżeli jeden z
  • Odpowiedz
@GOHAN zarabiam 8k, nie jeżdżę na wakajki i nie chodzę po knajpach. I nie stać mnie, żeby zapewnić przyszłość swoim ewentualnym dzieciom, dostaną z grubsza to co ja, a to dość mało.
  • Odpowiedz
Jak za 10k w 4 osoby iść na steki do restauracji raz w tygodniu ? Jak potem sushi zjeść z rodziną ? Wiesz ile te pudełka kosztują ? A w Grecji czy Hiszpanii to się w Euro płaci !


@GOHAN: no tak, po co chodzić do restauracji skoro można zrobić w domu, zamiast pudełek też samemu gotować. Zawsze można zabić te parę godzin po pracy gotowaniem, ale nie dobrego mięsa czy
  • Odpowiedz
bardzo mi przykro ale nie każdy chce biedować w imię posiadania bombelków xD


@Matis666: Z 10k na 2+1/2/3 to nie jest biedowanie. Moi rodzice nie mieli nawet tyle a wychowali 3 dzieci. Nie dali mi nic, bo nic nie mieli, poza wychowaniem, jedzeniem, ubraniem i wakacjami raz do roku. Wszyscy z rodzeństwem zarabiamy bardzo dobrze i teraz my im pokazujemy świat.

I to przeświadczenie że 10k to jakieś mega pieniądze


@
  • Odpowiedz