Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba większego aspołecznego śmiecia niż ja. Nigdy nie piłem nawet towarzyskiego piwa (=żadnych znajomych ani dziewczyny), nie mam fejsbuka, whatssupa, messengera a w moim telefonie mam dosłownie 3 kontakty (matkę, ojca i januszexowego kierownika). Moje kontakty międzyludzkie ograniczają się do powiedzenia cześć komuś w pracy, ja #!$%@?ę... Na #!$%@? ja żyję. Mam dopiero 28 lat, muszę się przemęczyć jeszcze kolejne tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #blackpill #depresja #samotnosc #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
@apfi: Podobno na olx jest możliwość szukania ludzi do wspólnego spędzania czasu na jakiejś aktywności. Może poszukaj kogoś kto tak jak ty jest odludkiem do wspólnego chodzenia na siłownię, albo jakiś wolontariat w schronisku dla zwierząt. Wspólne zainteresowania ułatwiają nawiązanie znajomości bardziej niż to samo miejsce zatrudnienia
  • Odpowiedz
Jeśli praca Ci na to pozwala i masz trochę wolnego czasu to zapisz sie do jakieś organizacji. Jak wstąpiłem do młodzieżówki tuż przed kampanią to poznałem ponad setkę nowych ludzi. Co prawda większość to cwaniaki, oszuści i dzisiaj bym im ręki nie podał, ale parę wartościowych znajomości pozostało.
  • Odpowiedz