Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: to i tak jest pozytywne myślenie. Ja bym chciał chociaż dożyć tej emerytury. Jak na razie wszyscy mężczyźni w mojej najbliższej rodzinie poumierali przed magicznym progiem 65 lat.
@Feministka2000: Niestety długość życia mężczyzn jest związana z kwestią hormonalną i genetyczną, a nie tylko ze względu na styl życia. Dodatkowo jeśli już bierzemy pod uwagę styl życia należy zwrócić uwagę na kwestie socjologiczne - czyli na przykład to że mężczyźni podejmują prace które bardziej szkodzą zdrowiu. Spłycanie tego tematu jedynie do jednostkowych wyborów jest nadużyciem.
@Itslilianka To ktoś jeszcze w ogóle wierzy w emeryturę od państwa? Nawet nie myślę o wieku emerytalnym bo wiem, że i tak będę musiał pracować aż do śmierci ( ͡º ͜ʖ͡º)
faceci nie dbają o swoje zdrowie


@XanderPLXE: zobaczymy #!$%@? jak p0lki będą dbały o swoje zdrowie jak one będą #!$%@? na podatkach i przez społeczeństwo XD

Niech baby zaczną płacić za przywileje emerytalne mężczyzn, niech p0lki fundują mężczyznom seksturystykę w Tajlandii tak jak mężczyźni fundują p0lkom Erasmusa,

Niech p0lki pracują jako budowlańcy, hydraulicy, inżynierowie, chirurdzy 80h w tygodniu to zobaczymy jak będą dbać o swoje zdrowie pasożyty obrzydliwe
@In_thrust_we_trust: Gestapo stoi z lufą przystawioną do głowy? Nikt nikomu być górnikiem czy nurkiem podwodnym nie każe. Sami się na to decydują i czasem ponoszą konsekwencję, zaniżają statystyki długości życia.
Myślcie wykopkowe przegrywy czasem przy pomocy danych, bo cyferki w memie są zwyczajnie zmyślone i tylko ośmieszają poważny problem różnic emerytalnych.
@typowyWykopekMizogin: Ja tylko udowadniam, że gówno cyfry z mema są fałszywe. A używanie fałszywych danych zwyczajnie ośmiesza problem. Się OP tutaj produkuje, że walczy niby z dyskryminacją, tylko jak walczy fałszywymi danymi, to tylko ośmiesza i siebie i sprawą za którą niby walczy. Jest masa realnych przykładów dysproporcji w naszym kraju, więc branie do tego złych danych jest czystym debilizmem, a wręcz i sabotażem, bo przeciwnicy zamiast skupić się na meritum,
@naprawtagi: Czyli dalej się zgadza z moim stwierdzeniem. Po osiągnięciu wieku około emerytalnego, kobiety i faceci żyją podobnie długo. od 60 roku życia około 20 lat i umrą koło 80 roku życia. Po raz kolejny, tak, jest dyskryminacja emerytalna, ale cyferki od OP'a są błędne, bo zamiast predykcji życia na emeryturze, biorą predykcję długości życia w całości. I takie fałszywe dane, tylko przeszkadzają w nagłaśnianiu problemu, bo wystarczy jedna tabelka by
@Miche8768:

zobaczymy #!$%@? jak p0lki będą dbały o swoje zdrowie jak one będą #!$%@? na podatkach i przez społeczeństwo XD


Ale wysryw XD Jakby faceci o siebie chcieli dbać, to mają bardzo podobne możliwości. Istnieją fundacje i programy, które mężczyzn również badają na choroby unikalne dla nich.
Znowu, myślisz że dlaczego kobiety są w stanie tyle ugrać? Bo mają magiczne moce? Nie, bo są solidarne ze sobą. Faceci nie są, nie