Wpis z mikrobloga

bo to dla mnie byłaby hańba i wstyd wychowywać dziecko niespodziankę


@JanDzbanPL: eee... pierdu pierdu... gdybyś miał faktycznie zamiar wychowywać to nie byłaby to hańba czy wstyd,
osoby chętne do takiego prawdziwego wychowywania to nijak nie ocenią tego przez wstyd i hańbę,

Ty raczej masz na myli po prostu łożenie kasy i "marnowanie czasu" na kaszojada a to trochę co innego niż wychowywanie ;]
Masz prawo do własnych poglądów zamiast coś udawać, ukrywać żeby komuś tam było miło


@crazykokos: ale prawo do wygłaszania własnych poglądów wiąże się nierozerwalnie z odpowiedzialnością za te przemówienia :)
więc niech się nie zdziwi, że za te swoje poglądy może ponieść konsekwencje, słuszne albo nie słuszne, zależy jakie środowisko, ostatecznie w wyniku demokratycznego głosowania ;] wywalą go z kołchozu bo uznają, że jest "toksyczny" przez te swoje poglądy i psuje
@JanDzbanPL: ogólnie to wiele zależy od tego w jakiej sytuacji wypowiedziałeś to swoje zdanie. Bo jak jakoś z dupy, kiedy temat w ogóle nie był poruszany to trochę cringe, nikogo nie obchodzi z kim byś się związał albo nie i opowiadanie o tym bez powodu jest #!$%@?.
@kill15you

@Saddam_Husajn: ale z drugiej strony czy to jakaś tajemnica że każdy normalny facet woli kobietę bez bagażu?


Dla facetów nie, a dla kobiet...hm... one nie widzą tego jako balast czy błąd życiowy, z resztą kobiety bardzo rzadko potrafią wprost przyznać się do błędu (nawet same przed sobą), a co dopiero postrzegać swojego kaszojada jako błąd
#!$%@? nie wierzę, że ktoś może jeszcze klepać OPa po ramieniu i nieironicznie nie rozumieć, że pewne tematy porusza się tylko w towarzystwie dobrych znajomych, a nie randomów w pracy xD nawet jeśli to bait, to mam takich ludzi w robocie i zgadnijcie co? z pewnego źródełka wiem, że za kilka miesięcy, kiedy kończy im się umowa, lecą na bruk, bo nie potrafią trzymać jęzora za zębami i #!$%@?ą, co im ślina