Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#roksa #divyzwykopem #seks #przegryw

Czy używanie swojego prywatnego numeru telefonu do umawiania się na #roksa i typ podobne jest bezpieczne, czy lepiej kupić sobie drugi numer telefonu tylko do umawiania się? Nie byłem jeszcze nigdy na #divyzwykopem i mam paranoiczne obawy, że jakieś divie może coś strzelić, że będzie do mnie dzwonić, pisać albo upubliczni gdzieś mój numer albo zrobi cokolwiek innego co mogłoby zaszkodzić mojej dyskrecji i ujawnić światu, że u niej byłem.

Pytanie do doświadczonych bywalców - czy kiedykolwiek zdarzyło wam się cokolwiek w tym stylu co narażało waszą prywatność?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
czy kiedykolwiek zdarzyło wam się cokolwiek w tym stylu co narażało waszą prywatność?


@mirko_anonim: za 4 lata jak divuje nigdy nie miałem jakiejś sytuacji tego typu. Niby zawsze jest ryzyko, ale porównywalne z tym że jak wstajesz rano i idziesz do roboty to przejedzie cię samochód na pasach
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak się z tym będziesz czuł bezpieczniej to co za problem. Na necie pełno gotowych zarejestrowanych kart więc kupuj śmiało. Jakbym zamierzał chodzić na divy regularnie to bym sobie na pewno taką kartę "operacyjną" kupił. Nigdy nie wiadomo w czyje ręce wpadnie twój numer i czy ktoś sobie np. nie będzie kiedyś robił żarcików dodając gejowskie ogłoszenia czy coś.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): A jak nowemu koledze np.z pracy/uczelni podajesz swój numer telefonu to się nie boisz? że zacznie robić sobie jaja i upubliczniać gdzieś?
A jak nowej koleżance z którą chcesz się umówić podajesz swój numer telefonu to się nie boisz? że zacznie robić sobie jaja i upubliczniać gdzieś?
To co piszesz to jest jakaś fobia, a nie normalne zachowanie.
Diva to normalna dziewczyna. Taka sama jak inne Twoje koleżanki.
  • Odpowiedz
Niczym się nie różni od innych ludzi pod względem uczciowości


@mirko_anonim: no tu już bym polemizował, bo de facto kobiety te pracują w szarej strefie a taka ma to do siebie że przyciąga wszelkiej maści cwaniaków, co by chcieli zarobić a się nie narobić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zależy. Głównie od 2 rzeczy.
1 - od poczucia własnego bezpieczeństwa - jeżeli po prostu będziesz lepiej 'spał' bo nie dałeś swojego numeru divie, to okej.
2 - Jak wspomniane, od tego jak jesteś 'ważny' czy znany. Oraz czy masz np coś do ukrycia (obie nie :P), czy po prostu boisz się że jak któraś by zaczęła wydzwaniać to by gdzieś wyciekło że divowałeś (mało prawdopodobne ale nikła szansa zawsze
  • Odpowiedz