Wpis z mikrobloga

Chyba muszę się leczyć ale ciągle mnie wkurza ludzie korzystający z paczkomatów
Podjeżdżam pod paczkomat a tu "prezeska" stoi autem na chodniku pod paczkomatem i odbiera swoją przesyłkę
Wymijam autem i parkuje na pustym prawie parkingu obok paczkomatu i idę po paczkę
No i zagaduje
-Witam czemu Pani parkuje na chodniku jak 2 metry obok jest parking?
-No wiesz ja tylko jedną paczkę mam do odebrania :)
-Rozumiem że masz jedną paczkę do odebrania jak i ja ale czemu niszczysz chodnik swoim autem
-Już odbieram i odjeżdżam
-Czemu jesteś tak egoistyczna
-spie...
Czy Was też takie osoby derywują, parking pusty a parkuje swoim autem na chodniku pod paczkomatem i albo trzeba czekać albo omijać go/ją, auto żeby wyciągnąć paczkę.
Staram się jeździć albo rano albo w nocy jak już każdy śpi, macie podobnie? Czy ja tylko jakiś popierniczony jestem?
#inpost #paczkomaty #zalesie #gorzkiezale
Petarda007 - Chyba muszę się leczyć ale ciągle mnie wkurza ludzie korzystający z pacz...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-16 103127

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
ja tylko jedną paczkę mam do odebrania


@Petarda007: to tym bardziej mogłaby ruszyć dupę te kilka metrów z parkingu do paczkomatu. Może zrozumiałbym jakby odbierała 5 paczek po 20 kg, że sobie podjechała trochę bliżej
  • Odpowiedz
@Petarda007: troglodyci umysłowi

wczoraj baba odbierałą paczkę z paczkomatu, zparkowała na chodniku wzdłuż parkomatu ale nie wysiada od razu tylko najpierw w telefoniku szuka kodu

w międzyczasie podjeżdża bus Inpostu odbiór/doręczenie paczek, staje jej centralnie przez maską, dopiero jak zatrąbił to się baba obudziła i z pretencją na twarzy odjechała na wstecznym kawałek....

... kawałek taki, że teraz zastawiła w poprzek 4 puste miejsca parkingowe tuż obok paczkomatu
  • Odpowiedz
@Petarda007: nie z paczkomatem, ale miałem ostatnio w galerii taką sytuację; około 11 rano, więc parking prawie pusty, wjeżdża za mną plastik w GLE, ja parkuje na normalnym miejscu, wysadzam kaszojada z auta i idę do galerii, a pani z GLE staje w tym czasie pod samymi drzwiami na miejscu dla dużej rodziny, wysiada, bierze paczkę z eobuwie i ciśnie do środka.
Miałem ochotę napluć jej na szybę, ale nie chciałem
  • Odpowiedz
@Petarda007 Ogólnie masz rację, ale baby w suvach i faceciki w klasie premium to tylko czubek góry lodowej. Paczkomatów nasranych jest bez ładu i składu bez dobrego dojazdu przez co kurierzy jeżdżą dostawczakami po chodnikach jeszcze bardziej je niszcząc niż jedna głupia idiotka, jednocześnie przy cofaniu stwarzając cholernie niebezpieczne sytuacje (już były potrącenia wynikające z tego, w tym śmiertelne dzieci, starszych, o ograniczonych możliwościach poruszania się)

Tak wiem że kurierzy #!$%@? od
  • Odpowiedz