Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill

Jak mnie to cieszy, że kobiety w końcu mądrzeją! Zamiast się użerać z Janami, którzy ich nawet nie szanują biorą życie w swoje ręce i to one rozdają karty i ustalają warunki. Tak powinno być: Jesteś fajnym facetem na poziomie - możemy się spotykać, ale jeśli jesteś obleśnym frajerem to się żegnamy. Krótka piła z chłopami :))) Jak widać, nawet kobieta po 30 nadal może sobie skakać po bolcach i wybierać najlepszego. Wy natomiast nigdy nie mieliście, nie macie i nie będziecie mieli takich możliwości :)))

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,wyrywalam-facetow-jak-wiosenne-chwasty-nie-szukalam-meza-i-zobowiazan-chcialam-zabawy-i-przyjemnosci,10457013,artykul.html?
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill
...

źródło: 5411531

Pobierz
  • 60
Jakby trafiła "na swojego" to taka kobieta może by się zdecydowała na poważniejszą relację a tak szuka i przebiera


@WyzwolonaPodrozniczka: Alpha widow, nie trafi i nie znajdzie bo to działa w dwie strony
@In_thrust_we_trust: No zgadza się. O tym właśnie cały czas mówię. Dlatego Chad jest najlepszy, bo ma wybór i jak kobieta takiego "usidli" to może być z siebie zadowolona bo widocznie ma w sobie coś, co ją wybija ponad inne kobiety i to jest autentyczny związek ludzi, którzy wzajemnie siebie pragną i zwyczajnie się lubią. Janek dla odmiany weźmie każdą, która uchyli mu c!psko, więc w jakim położeniu stawia się taka kobieta?
@WyzwolonaPodrozniczka: ja jako przegryw miałem tak samo wystarczy pójść do klubu na weekendzie i tam jest pełno pijanych p0lek które chętnie Ci dadzą dupy.. jednej nocy to parę takich szonow poznawałem. Może nawet jedna z nich była ta łaska z artykułu xd problemw tym że to ja ja wyrwałem wyrychslem i zostawiłem a nie ona mnie bo to zawsze facet rucha a nie baba
@DrCieplak: Już się dowartościowałeś? :)))

@In_thrust_we_trust No jak jestem w Polandii to nie mam do nich dostępu, logiczne :))) Bo tu nie ma haków :))) Na szczęście na zagranicznych podróżach kilka razy w roku sobie odbijam :)))

@Strigiformesman Nie bo jaki sens ma związek na odległość? Żeby znaleźć kogoś na stałe musiałabym pomyśleć o przeprowadzce. Może kiedyś :)))

@maad Wiadomo. Dlatego to takie trudne i rzadko się zdarza, żeby obie strony
@WyzwolonaPodrozniczka:

Moim zdaniem ona nie ma godności, bo jest "ostatnią szansą" dla takiego Jana


Ale skoro żaden atrakcyjny facet jej nie chciał, to znaczy że ona po proatu nie zasługuje na takiego i tylko Jan jej zostaje. Ludzie powinni dobierać się (i tak robią w 99%) w pary na podobnym poziomie atrakcyjności.
Przystojni i ogarnieci faceci łączą się z zadbanymi, intwligentnymi i wysportowanymi laskami. W Polsce takich jest mało, większość to
@WyzwolonaPodrozniczka: nie neguję popędu seksualnego kobiet. Nie jest to dla mnie jakieś objawienie. Ale to kobiety jak tylko przestały być społecznie stygmatyzowane za rozwiązłość czy jak to tam chcesz nazwać i dostały "wolna rękę" same z siebie robią narzędzie do seksu.
Z jednej strony oczekują, że będą zdobywane a z drugiej same rozdają się na prawo i lewo z każdym kto akurat wpadnie w oko. Jak już wspomniałem, to kobieta jest
@In_thrust_we_trust: Ogólnie się z Tobą zgodzę. Poza jednym faktem: że facetów z wysokiej półki jest znacznie mniej niż analogicznych kobiet. Dlatego chcą nie chcąc, część kobiet nawet tych "topowych" zostanie sama, o ile nie zdecydują się zmniejszyć wymagań i nie będą chciały się związać z facetem poniżej swojego poziomu :))) A konsekwencją tej dysproporcji jest wzrost liczby singielek z wyboru i inceli (nie z wyboru) :)))

Przystojni i ogarnieci faceci łączą
@WyzwolonaPodrozniczka:

Poza jednym faktem: że facetów z wysokiej półki jest znacznie mniej niż analogicznych kobiet


Bzdura, tak naprawdę to facetów na ppziomie jest znacznje więcej niż kobiet na poziomie. Faceci zarabiają znacznke więcej, Ci zadbani częsciej chodza na siłownie i uprawiają sport, jeżdżą dobrymi autami. Zadbana Polka, wysportowana i inteligentna to rzadkosć.
Większość to ulane grażyny, siedzące na wykopie i czytające Onet i Polki.pl i wzdychające do wyimaginowanego pajeta xD
Generalnie
Nie bo jaki sens ma związek na odległość? Żeby znaleźć kogoś na stałe musiałabym pomyśleć o przeprowadzce


@WyzwolonaPodrozniczka: i to jest dla ciebie problem? Raczej nie masz gospodarstwa na Podlasiu żeby przeprowadzka stanowiła wyzwanie.
Albo znajdź sobie chłopa w swojej okolicy, ewentualnie go sprowadź do siebie.
Weź sobie babo w końcu poukladaj życie póki masz napalonych Habibi bo później na starość będziesz jojczeć że zostałaś sama.
I mówi ci to przegrywa
@WyzwolonaPodrozniczka: hmm żeby być wartościowa kobieta trzeba tylko dobrze wyglądać A żeby facetem trzeba mieć kasę charyzmę wygląd posadę i #!$%@? wie co jeszcze. Niestety ale okazuje się że wpajanie każdej dziewczynie nie ważne cyz waży 120kg albo takiej co ma 2m że jest super i jest 10 na 10, ale za tu u chłopów wpaja wie że są beznadziejnie jak nie mają samochodu, mieszkania i zarabiana 20k na miesiąc. A
@WyzwolonaPodrozniczka: Właśnie wczoraj rozmawiałem z żoną że przez Ukrainki ilość wolnych chłopów gwałtownie spadła. Dosłownie patrząc na moich kolegów z liceum co mają ponad 30 lat stosunek jest taki że na 16 chłopaków 16 zajętych i 13 po ślubach a na 14 dziewczyn 5 wolnych i 3 po ślubie a reszta w jakiś związkach nieformalnych. Chłopy nie mogli nikogo przez lata znaleźć przyjechały Ukrainki 2 lata i wszystko wybrane i pożenione.
@Soltys_z_miasta:

Ale to kobiety jak tylko przestały być społecznie stygmatyzowane za rozwiązłość czy jak to tam chcesz nazwać

Kiedy przestały? Jakoś nie zauważyłam. Na każdym kroku im się wypomina liczbę bolców :)))

same z siebie robią narzędzie do seksu.

W jaki sposób? Bo eksponują swoje atuty i same zarządzają swoim tyłkiem? :)))

Z jednej strony oczekują, że będą zdobywane a z drugiej same rozdają się na prawo i lewo z każdym
@In_thrust_we_trust:

Bzdura, tak naprawdę to facetów na ppziomie jest znacznje więcej niż kobiet na poziomie.

Tak i z tego właśnie względu większość p0lek idzie w ramiona obcokrajowców. Bo nie są was godne :)))

@gregorybrazowy

@WyzwolonaPodrozniczka: hmm żeby być wartościowa kobieta trzeba tylko dobrze wyglądać

Tak uważają niewartościowi i płytcy faceci :))) A takimi zainteresowane nie jesteśmy :)))
@WyzwolonaPodrozniczka:

właśnie względu większość p0lek idzie w ramiona obcokrajowców


Waat? Xd
Jakieś dane statystyczne zapodasz? Czy po prostu konfsbulacje w Twojej główce? Xd

Do obcokrajowców idą głownie ulane grażynki z kompleksami, żeby sobie podbić ego. A że przrciętny Wloch, który u siebie nie za bardzo ma szanse na atrakcyjne kobiety, spokojnie może taką Polkę zaliczyć, to ją sobie bierze na noc czy kilka xD a potem porzuca

A naiwna, ulana grazynka
Dlatego to takie trudne i rzadko się zdarza


@WyzwolonaPodrozniczka: Nie rozumiesz, dla kobiety która skacze z gałęzi na gałąź żadna nie będzie wystarczająca, a im więcej i wyżej celuje tym ma ich mniej a lata lecą. Znany i duży problem na zachodzie gdzie taka kultura randkowania jest popularna. Żaden szanujący siebie i zdrowy psychicznie mężczyzna nie zwiąże się z alpha widow, dlatego są traktowane tak jak się przedstawiają