Wpis z mikrobloga

@vateras131: ja przeszedłem 4 od deski do deski (podobnie jak wszystkie inne części) i nie bawiłem się jakoś specjalnie w budowanie. Ot, kilka wieżyczek postawiłem i siup dalej, albo nie robiłem nic. 76 to tragedia, tam bez budowania nie da się nic.
  • Odpowiedz
@vateras131 @darktemplar Fallout 4, od New Vegas pewnie się odbijecie bo to najsłabasza gra w serii, nie ma systemu dialogów tak dobrych jak w F1 czy F2. A świat, eksploracja jest duuużo lepsza w F4 czy nawet F3. W F4 ciągle coś się dzieje (Co minutę chodzenia event) a to ukryty bunkier i tam ciekawa historia, madka z synem ćpunem jest winna hajs gangusom, tajny vaoult, dziwny sygnał radiowy... W F:NV idziesz
  • Odpowiedz
@qciek: ???!!! Jak się nie da? Można w ogóle nie budować i spokojnie sobie grać solo. Schowek/skrzynka jest dostępna na każdej stacji, wszędzie pełno warsztatów, a i można używać obozów innych graczy. Jeśli nie chcesz robić dziennych związanych z budowaniem, to ich nierób.
  • Odpowiedz
Nie słuchaj się mordo człowieku opinii twardogłowych trusdkuli (nie chodzi mi o powyższych Mirków, bo tu każdy odpowiedział względnie merytorycznie xd), Fallout 76 jest #!$%@? u podstaw to Fallout 4 na sporych resorach, zarówno graficznych, optymalizacyjnych, jak i gameplayowych. Oczywiście nadal jest to poziom Nuka Gówna, ale gry Bethesda należy oceniał wyłącznie w skali Bethesdy xdd Gunplay jest sporo lepszy, tak samo dialogi. Te w czwórkę były okrutnie #!$%@?, tutaj są już
  • Odpowiedz
mimo że atakują Cię mikropłatności, to nie są w żaden sposób wymagane.


@Matioz: xdd

Do tego codziennie dostajesz przydatny prezent

a ile prezentow dostajesz za zaproszenie znajomych z facebook do grania? albo za ogladanie reklam? jak nie ma tego to nie gram
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: tutaj dostajesz go bez zapraszania nikogo, błędne porównanie. Oczywiście, że #!$%@? jest dodawaniem mikropłatności do gry, która kupujesz jako pełną wersję, ale rynek jest, jaki jest. W sumie taki WOW też wymaga opłacania abonamentu. Tutaj nic nie jest wymagane, niczego Ci nie zabraknie, gra wymaga wyłącznie rzeczy, które możesz sam osiągnąć. Tutaj przede wszystkim bardzo przyjemnie i szybko nabija się płatną walutę.
  • Odpowiedz
ale rynek jest, jaki jest


@Matioz: no ale jaki rynek? jak patrze na gry ktore wygrywaja GOTY czy sa nominowane do nich to jakos nie maja mikrotransakcji. za to wszelkie gowna na komorke czy gry sportowe dla sebixow i inne patolskie gry jak np. fallout 76 mikrotransakcje maja. no ciekawe.

jakos np. alan wake 2 czy baldurs gate 3 nie promuja sie takimi trailerami:
SmugglerFan - >ale rynek jest, jaki jest

@Matioz: no ale jaki rynek? jak patrze na g...
  • Odpowiedz