Wpis z mikrobloga

@Protectorx: Reklama to nie oferta. Jeśli kłamiesz w warunkach oferty/zakresie/składzie tego, za co klient płaci, to je*ać Cię maczetami.
A tutaj mamy sytuację jak na zdjęciu w katalogu biura podróży - nie będziesz chyba miał pretensji do biura, że niebo nie było tak niebieskie, a kelnerka się nie uśmiechała, nie?
  • Odpowiedz
czyli mogę jako przedsiębiorca kłamać w reklamie bo nikt nie bierze reklam na serio? Ofc gdybym to ja sklamal to bym mial uokik na karkuxD


@Protectorx: No nie, nie jest tak, a reklama MC były wałkowane już z każdej możliwej strony (w tym przez multum działów prawnych). Gwarantuję Ci, że na reklamie jest dokładnie TEN SAM wrap co kupujesz w zwykłym MC i dokładnie taka sama ilość składników. Cała gra
  • Odpowiedz
@Protectorx: najprawdopodobniej wrap jest taki sam, tylko całe nadzienie zostało wywalone na wierzch, a w dłoni laska nic nie trzyma. Tam samo robią zdjęcia reklamowe swoich burgerów
  • Odpowiedz
@Zamroczony dlaczego ma być zakazane? Jak ktoś się daje nabrać to jest frajerem i sam sobie jest winny. Takich mi nawet nie szkoda. Swoją drogą wolne ujowego kebaba za tą cenę niż maka. Jedno i drugie jest gownem ale przynajmniej człowiek bardziej się naje xD
  • Odpowiedz