Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedyś często spotykałem się w internecie z opinią, że jeśli mężczyzna umie dobrze robić minetkę, to taki mężczyzna to skarb dla kobiety i ona zawsze będzie czuła się zaspokojona seksualnie, nawet jeśli normalny seks nie jest jakiś nadzwyczajny.
Z drugiej strony ostatnio widziałem kilka opinii - głównie w amerykańskim internecie - że jeśli mężczyzna w ogóle robi minetkę to jest to raczej powód do śmiechu, bo to znaczy że czegoś brakuje mu tam na dole, że musi się wspomagać ustami. Są to raczej odosobnione opinie, krytykowane przez większość komentujących, ale jednak pojawiają się takie.

Jakie mają zdanie polskie kobiety? Pytam nie tylko różowych, ale także niebieskich, bo muszą wiedzieć jak reagują ich partnerki na minetkę.

Moje doświadczenia są mieszane w tym temacie. Na początku kilkuletniego związku byłem chwalony za zajebistą minetkę i pozostały seks także był spoko. Niestety z czasem trochę się pozmieniało i partnerka zaczęła mieć problemy z suchością pochwy co powodowało ból podczas stosunku. Po wielu próbach ostatecznie zrezygnowaliśmy z seksu dopochwowego i ograniczyliśmy się do orala. Po pewnym czasie robienie lodzika jej też się w jakiś sposób znudziło i nasz seks przez ostatnie trzy miesiące ograniczył się tylko do robienia minetki.
Przyznała się w końcu, że jest kompletnie niezadowolona z naszego życia seksualnego i trochę mój świat się zawalił. Trochę wierzyłem w te opowieści, że niby dzięki minetce jestem zajebistym kochankiem...

#zwiazki #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@Donald_Ma_tole: prawdziwy facet robi co chce: chce lizać to szuka takiej której to odpowiada, nie chce to szuka takiej która tego nie potrzebuje. proste.

@mirko_anonim: przecież w twoim przypadku mineta nie ma żadnego znaczenia. twój problem jest taki ze z jakiegoś powodu nie kręcisz partnerki oraz taki że nie chciało się wam nawet ogarnąć lubrykantów czy specjalnych gumek tylko twojej dziewczynie łatwiej było dać ci bana na seks xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Od chwili, gdy ich ślubna przywiozła kareta,
Tadeusz miał myśl jedną - myśl ta to mineta.
(Sztuka wówczas na Litwie nikomu nie znana,
Dziś już rozpowszechniona, ale źle widziana
Przez strzegące cór swoich sędziwe matrony
I księży, którzy nieraz gromią ją z ambony).
Tadeusz, że we Francji długie lata bawił,
Wielce się w używaniu sztuki onej wprawił,
Niezmiernie lizać lubiał, wyrażał mniemanie,
Że mineta o wiele przewyższa #!$%@?,
Bo #!$%@?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ludzie są różni, ich potrzeby i preferencje są różne. Możesz sobie wyobrazić to jako skalę od lubienia minetki (i minetki tylko) do lubienia tylko tradycyjnego stosunku. Jak możesz się domyślić znaczna większość jest pomiędzy i do pełnej satysfakcji potrzebuje miksu jednego i drugiego (oprócz oczywiście wielu innych aspektów).
Jeśli mężczyzna lubi minetkę, to znaczy tylko tyle, że lubi minetkę.
Pogadajcie, kupcie żel (z apteki, nie truskawkowe durexy itp) i cieszcie się
  • Odpowiedz
mieć problemy z suchością pochwy co powodowało ból podczas stosunku.


@mirko_anonim: i juz wtedy bylo wiadomo, ze cos nie gra miedzy wami XD
Przestales ja krecic i jechales na sucho. A jak nie krecisz baby, to zostales jej pingwinkiem do masazu, a jak sie okazalo ze i tak sie slabo spelniles w tej roli - koniec zwiazku.
Slabo czytasz kobiete i nie popelniaj tego bledu z kolejna.
  • Odpowiedz