Wpis z mikrobloga

Iran:
- jawnie wspiera Rosję w napaści na Ukrainę
- jego bojówki zakłócają handel światowy (strzelanie do statków kierujących się do Kanału Sueskiego), na czym traci Europa
- otwarcie grozi Europie atakami rakietowymi (przypominam, że tarcza rakietowa w Polsce miała powstać właśnie z tego powodu)

Wykopki: go Iran!

Wy to jednak jesteście głupsi niż buty.

#iran #izrael #wojna #europa
  • 41
@zmarnowany_czas: ale czego kolega wymaga od dzieci i ludzi którzy wolą tutaj siedzieć niż korzystać z życia, rozmawiać z ludźmi i dbać o rodziny? Mam nadzieję że nie ulegasz tej historii o tym że tutaj jest jakikolwiek poziom i zdanie ludzi tu przebywających coś znaczy?
30 pro użytkowników reszta boty😉😘
Mam nadzieję że nie ulegasz tej historii o tym że tutaj jest jakikolwiek poziom i zdanie ludzi tu przebywających coś znaczy?


@Hethrir: nieee, ja wiem, że wykop to ściek. Nie żebym sam miał jakiś super wysoki poziom, ale siedzę tu wyłącznie z nostalgii, bo jednak po 12-13 latach ciężko to tak porzucić z dnia na dzień, bo pamięć mięśniowa nawet to włącza.
@zmarnowany_czas: Izrael jest w tym samym "bloku politycznym" co USA, zaangażowanie NATO w Ukrainę osłabia USA i zmniejsza potencjał wsparcia Izraela (chociaż i tak jest on priorytetem). Dlatego Iran ma możliwość prowadzenia "proxy war" z USA wspierają Rosję. Polska też nie ukrywa, że wspieram Ukrainę, żeby osłabić Rosję, czyli też prowadzimy wojnę przez pośrednika.

@zmarnowany_czas: zgadza sie - wady ktore wymieniles sa prawdziwe, ale z drugiej strony pomysl kto kontoluje media, banki i posrednio politykow najwiekszych mocarstw? Z dwojga zlego, wybieram Iran, bo ma mniejszy wplyw na moja codziennosc