Wpis z mikrobloga

Ciężko mi uwierzyć w to, że tak wiele osób stawia na zwycięstwo Małgośki.

Ale przeanalizujmy sobie warunki fizyczne przeciwników Kapeli:
Ziemowit 65kg 1.8m
Discopolowiec 70kg 1.7m
Kaczor 77kg 1.8m

Kapela wygrał z Ziemowitem głównie dlatego, bo ten przyjął jego "lewacką" kategorie wagową 65kg, dzięki czemu Kapela mógł nim bez problemu rzucać. Poza tym o ile pamiętam Ziemowit przed walką trenował tylko stójke, o czym mówił w wywiadzie (no i w ogóle jest paralitykiem).

Co do Skolima, to skoro on będąc debiutantem zmiażdżył bażanta i połamał mu szczękę, to co zrobi Kaczor, który jest o wiele większy, cięższy i wyższy od Skolima.
Więc podkreślam, Kapela nigdy nie bił się z tak dużym przeciwnikiem jakim jest Kaczor. Małgośka pokonywać może sobie gości 65kg, ale nie ma szans, żeby mógł przewracać i utrzymywać kontrole w parterze z chłopem, który jest 10kg cięższy. Więc nawet jeśli bażant przewróci Kaczora, to nie zrobi mu tam żadnej krzywdy (bo nie ma siły ciosu) i nie utrzyma kontroli w parterze bo jest za lekki.

Kolejnym argumentem za zwycięstwem Kaczora jest to, że 3 runda jest w K1, a Kapela ma beznadziejną stójke, i nie ma w ogóle siły ciosu, więc jak dojdzie do 3 rundy, to Małgosia będzie w niej bezbronna (pozdrawiam pniaka, który dobrze podpowiedział kaczorowi)

#famemma #primemma
Arlekin29 - Ciężko mi uwierzyć w to, że tak wiele osób stawia na zwycięstwo Małgośki....

źródło: FB_IMG_1712993142586

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Arlekin29: małgosia go udusi zanim dojdzie do tego K1, kaczor jest zadymiarzem prima sort, ale bądźmy realistami, chłop wali melanż przez 70% swojego życia, to nie jest żaden zabijaka. Kapela ma dużo dłuższy staż treningowy, doświadczenie w oktagonie, i szczerze mówiąc nawet dobrze się kula w parterze, jak na takiego patałacha jakim jest. Nie widze szans dla kaczora w walce.
  • Odpowiedz
@Arlekin29: poza tym ten wzrost w metryke to mu chyba boxdel wpisywał, bo jak dla mnie to tu różnicy wzrostu jest z 5cm. on jest wzrostu rogozińskiego, a on do najwyższych nie należy. Chyba im sie 183 ze 173 pomyliło.
Dingik - @Arlekin29: poza tym ten wzrost w metryke to mu chyba boxdel wpisywał, bo ja...

źródło: kaczor

Pobierz
  • Odpowiedz
@Arlekin29 ja jestem za Kapela. Kaczor za swoje zachowanie i wjazd ze sprzętem na chatę kobiecie powinien być pogoniony im szybciej jak spora część tego zgniłego freakfightowego świata. Nie powinno być miejsca dla krzywdzicieli w przestrzeni publicznej, ale czego ja wymagam skoro wielu ludzi z benisem w ręku by zapłaciło za zobaczenie Masy w oktagonie. Nie w te stronę zmierzamy jako gatunek panie i panowie. #!$%@? się w zły przedział.
  • Odpowiedz
@Arlekin29: Chciałbym, żeby Kaczor wygrał z redaktorem Kapelą, ale o ile po wczorajszym programie myślę, że jednak raczej nie #!$%@? przed walką jak Soroko, to jak nie uda mu się w pierwszej szarży szczęśliwie ustrzelić Małgosi, to obawiam się, że skończy mu się tlen i redaktor Kapela niestety wygra.
  • Odpowiedz