Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: Dawałem tak się dymać Playowi. Jak zgłosiłem wypowiedzenie umowy po tym gdy proponowali mi abonament za 60 zł, to następnego dnia zadzwoniła konsultantka ze specjalną ofertą za 25 zł xD
  • Odpowiedz
@SaintWykopek miałem abonament to się tylko #!$%@?łem ze płaciłem 45zl za 5gb transferu xD od tamtej pory mam na kartę i co miesiąc kupuje pakiet rozmowy/smsy/15gb internetu za 30zl. Zrobiłem stale zlecenie i tak jadę do dzisiaj. Najlepsze, że GB nie przepadają i mam już ponad 1200gb
  • Odpowiedz
@D00D00 amator, ja zwróciłem któremuś uwagę że na stronie mają lepszą i tańszą ofertę niż to co próbuje mi wcisnąć to po chwili ciszy obrażony #!$%@?ł mnie ze jak to co mi proponuje to nie jest dobra oferta to jestem widocznie biedny, nie stać mnie i nie mamy o czym rozmawiać po czym się rozłączył XD
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: abonamenty to jakaś pomyłka w Orange dostajesz internet za doładowania który nie przepada, teraz kupiłem pakiet za 300zl na rok bez limitu z 1t neta, miałem 3t internetu ale ostatnio robiłem za mobilny router ale i tak myślę że mi starczy.
adiko333 - @SaintWykopek: abonamenty to jakaś pomyłka w Orange dostajesz internet za ...

źródło: IMG_7093

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jokohama sprawdź ofertę a2mobile (plus), bo wychodzi jeszcze lepiej. Są różne wersje pakietu na nielimitowane rozmowy i SMS-y + internet 31 dni:
GB / PLN
- 10 za 19,90
- 30 za 24,90
- 45 za 29.90
- 55 za 34,90
- 65 za 39,90
- 120 za 49,90
(W 2 ostatnich za zgodę marketingową jest no limit na 6 i 12 miesięcy)
Pakiety też mają fajne, jest rok ważności konta wszędzie,
  • Odpowiedz
@SaintWykopek jakoś rok temu miałem taką głupią rozmowę z Netią. Dostałem świetną ofertę, tylko 720 zł droższą od oferty dla nowych klientów (w skali całej umowy). Powiedziałem pani, żeby się zastanowiła, czy to ma sens i się rozłączyłem. Zadzwoniła dnia następnego i powiedziała, że ma dla mnie taką ofertę, jaką ma dla nowych klientów xD
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Tylko stały klient myśli, że "bycie od lat" jest czymś co firmy nagradzają. Z perspektywy biznesowej nie opłaca im się.
Ci zasiedziani zwykle albo się nie interesują, nie chce im się zmieniać przyzwyczajeń (urządzeń, numerów, haseł, etc.), albo się boją zmian. To ten nowy jeszcze nie przywykł, zaryzykował, prawdopodobnie sie zainteresował- trzeba jakiegoś robala na ten haczyk nadziać.
Zawsze oczywiście można skakać pomiędzy firmami, ale mało kto tak robi i
  • Odpowiedz
  • 13
@SaintWykopek: ja raz typowi powiedziałem, że to co mi proponują jest 5zł droższe od tego co mam teraz, to powiedział że 5zł to przecież tyle co nic xD
  • Odpowiedz
Kończyła mi się umowa na internet. 2 miesiące przed końcem umowy dzwonił konsultant i zaproponował to samo tylko za 10 zł więcej XD za namową internetow, postanowiłem wypowiedzieć umowę, bo rzekomo wtedy będzie dzwonił dział utrzymania klienta i zaproponuje lepsze warunki. Umowa się skończyła, nikt nie dzwonił. Polecam XD
  • Odpowiedz
@Jokohama: samo pobiera, subskrypcja. Roaming lepiej sprawdź, ale w plusie jest tak "Jeśli w Polsce masz pakiety minut, SMS-ów, MMS-ów lub usługi „Bez limitu" do wszystkich sieci komórkowych, będziesz z nich korzystać także w roamingu na terenie Unii Europejskiej" to tutaj też na 99% też. Jeśli masz w plusie, a to jest ich marka to pewnie kodem jakimś wystarczy zmienić operatora, a z innych to już trochę więcej zabawy, ale też
  • Odpowiedz
@D00D00: ja też będę zmieniał z orange flex na coś innego- 35 (po podwyżce od przyszłego maja) zł płacić za jeden numer to jest gruba przesada. Mało tego, z flexa zrobili fixa xd Bo proponują ofertę, że mogę zachować za 30 zł ale jak na rok wykupię abonament xdddddddddddddddddddd to już jest upodlenie marki i naplucie na klienta.

Co mi po dodatkowych GB jak ja i tak siedzę na chacie głównie
  • Odpowiedz