Wpis z mikrobloga

@goodghost: Tak że dwa lata temu, jakąś tam podstawowa oferta za dwie dychy. Jestem zadowolony nigdy mi nie brakło internetu, zasięg spoko wszędzie i nie jestem na smyczy operatora.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: robiłem w telko. Patola, że nie ma co mówić. Trzeba było ludziom wrzucać dodatkowe nr wmawiając, im że to w pakiecie. Szczytem było jak kazali babci z tel na klawisze wkleić abonament z dużą paczką internetu xd

Tylko subskrypcja i karta ludzie
  • Odpowiedz
@rzaden_problem: Przestrzegam wszystkich przed a2mobile.

Sieć się wyłącza, zasięg Internetu wszędzie #!$%@?, a mieszkam w środku Krakowa.

Lepiej dopłacić te 5zl miesięcznie i w Orange za 25zl na kartę masz nielimitowane rozmowy i SMS oraz dobrej jakości Internet, bodaj 15GB

Jak chcesz jeszcze MMS w pakiecie, to 30zl
  • Odpowiedz
Nikt nie pytał ale powiem bo po 9 latach przeszedlem z plusa i kupilem wszystkie karty z każdej duzej sieci i jeszcze redbull w żabce i testowalem prędkości na nowym telefonie 5G. Najlepiej w mojej miescowkce wypadl plus. Kupili mnie tym ze za przeniesienie numeru sa 3 miesiace za 0zł, i za 35zł miesiac jest no limit z 440gb/miesiac (również w darmowym okresie lol). I na koniec Tidal na rok za darmo,
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: no to już zależy kto i gdzie ma zasięg, u mnie akurat odwrotnie, miałem ciekawą opcję z orange, bo jeszcze się z konsultantem potargowałem, a i tak finalnie wyszło, że dupa z tego, bo zasięg taki że internet praktycznie nie działał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz