Wpis z mikrobloga

Mirasy pijcie ze mną kompot wczoraj urodziła mi się super Córcia Zosia :)

I generalnie bym o tym wcale nie pisał, ale naszła mnie taka refleksja odnośnie mojego "ulubionego" tagu #nieruchomosci
Mianowicie. Od wczoraj jestem głową rodziny 2 + 3 (czyli dużej rodziny na obecne standardy). Mam dwa mieszkania, w tym jedno jeszcze spłacam, a w drugim lokatorzy. Praca całkiem OK, ale jeszcze nie #programista15k miasto powiatowe. Cały problem w tym, że nic mi już nie brakuje, (no może bym dom postawił bo nawet mam działkę, ale to jeszcze trochę zbierania funduszy i papirologii przede mną), dobrze mi się mieszka i tak dalej. Ale ten kredyt robi mi coś z głową i rozważam żeby szukać kolejnego mieszkania do kupna. Ogarniacie? Dobrze mi, ma fajne mieszkanko, rodzinkę i tak dalej ale chyba poszukam kolejnej chaty, ciekawe ile osób tak ma ze po prostu nie chce kupić a kupi. To trochę pewnie też nakręca ten chory rynek.

#kredythipoteczny #nastart #kredyt2procent #wynajem
  • 7
  • Odpowiedz
@BHN_LLU: gratuluje. Zdrowia dla Zosi i rodzinki. Bierz kredyt na dom. Jakbym mial taka opcje to nawet by mi powieka nie drgnęła. Darmowy pieniądz. Powodzonka i niechaj ceny nieruchomosci leca tudemun, zeby zawistnym peklo dupsko kiedy Ty z rodzina bedziesz oplywac w luksusy wynikajace ze wzrostu wartosci majatku
  • Odpowiedz
  • 1
@PanieAreczku: @powodzenia Dzięki Panowie, niespotykana rzecz, usłyszeć na tym portalu dobre słowo :)
jeszcze tylko muszę pokombinować jak to zrobić bo jak mówiłem, na większym mieszkaniu mam hipotekę (jakieś aktualnie 30% wartości rynkowej) no i nie wiem jak ze zdolnością przy takiej dużej ilości rodzinie ale chyba juz się namyśliłem. Jeszcze tylko żonę poinformować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale ten kredyt robi mi coś z głową i rozważam żeby szukać kolejnego mieszkania do kupna. Ogarniacie? Dobrze mi, ma fajne mieszkanko, rodzinkę i tak dalej ale chyba poszukam kolejnej chaty,


@BHN_LLU: Tak trzeba żyć, jeździć na garbach potężnych husarów.
  • Odpowiedz
obrze mi, ma fajne mieszkanko, rodzinkę i tak dalej ale chyba poszukam kolejnej chaty, ciekawe ile osób tak ma ze po prostu nie chce kupić a kupi.


@BHN_LLU: Pewnie, zostan fliperem. Tylko pamietaj zeby sprzedać zanim #!$%@? a nie po...
  • Odpowiedz