Wpis z mikrobloga

Nie mogę dojść do siebie po tym jak okradli mi szopę. Szopa na działce na której buduje dom i zakładam siedlisko by uprawiać warzywa i hodować zwierzęta.

Moja taktyka była prosta nie zostawię tam nic co ma większą wartość to i po co ktoś ma to kraść.

Wynieśli dosłownie wszystko. Młotek kupiony za 30zl 5 lat temu, siekiera sklejona taśmą izolacyjną bo latała. Kanister z resztką benzyny czy litr oleju silnikowego. Sprej i parę sekatorów. Wąż ogrodowy.

Do kupy może wydałem na to 2-3 tysiące. Gość to sprzeda za 200? 300? Tam nie było nic wartościowego.

Gość lub goście co to robili widzieli że okradają biedaka. To wszystko służyło mi do pracy. Teraz odbudowa zaplecza zajmie mi tygodnie i muszę znów wydać te 2-3 tysiące...

Nie rozumiem jakim podłym trzeba być by pozbawić człowieka możliwości pracy. Poszedł by do roboty to samo by zarobił w 2-3 dni zupełnie legalnie.

Teraz strach i niepokój czy wróci po te kilka szpadli co zostawił

#zalesie
Dobry_Gospodarz - Nie mogę dojść do siebie po tym jak okradli mi szopę. Szopa na dzia...

źródło: temp_file7989083629129967022

Pobierz
  • 67
Gość lub goście co to robili widzieli że okradają biedaka. To wszystko służyło mi do pracy. Teraz odbudowa zaplecza zajmie mi tygodnie i muszę znów wydać te 2-3 tysiące... Nie rozumiem jakim podłym trzeba być by pozbawić człowieka możliwości pracy.


@dawid-hopek: socjopaci to socjopaci, dla nich bez różnicy czy okradną biedaka czy sprzedadzą dziecko pedofilowi, bo nie są zdolni do wyższych uczuć. Poukrywaj kamerki, poustawiaj alerty i jazda. Zorganizowanie ochrony jest
Nie mogę dojść do siebie po tym jak okradli mi szopę. Szopa na działce na której buduje dom i zakładam siedlisko by uprawiać warzywa i hodować zwierzęta.


@Dobry_Gospodarz: a skąd oni mogli wiedzieć co tam trzymasz? Liczyli na jakąś kosiarkę ręczną może piłę baniak z benzyną i takie rzeczy sprzęt w stylu wiertarka. Jak już weszli i wyłamali drzwi to wzięli co było bo takie rzeczy też się przecież przydadzą to
@Dobry_Gospodarz: miałem kiedyś podobne akcję, w końcu ogarnąłem stary kontener wojskowy który robił za socjalne na budowie (wyszło niecałe 4k z transportem ale to od znajomego) I tam trzymam wszystko cenne. Próbowali łomem otworzyć bo widać ślady ale nie dali rady :p typka w końcu złapali na innym włamie w okolicy i po przycisnieciu przyznał się do tych u mnie. Finalnie dostałem nawet odszkodowanie 8 stówek za naprawy okien i szopy