Wpis z mikrobloga

#pieklokobiet #logikarozowychpaskow

Przyszła do programu #sprawadlareportera baba, która 19 lat żyła z mężem, który prowadził lewe firmy i oszukiwał ludzi, w końcu baba, której się podobało żyć w luksusie założyła firmę na siebie i jakże uczciwy mąż, z którym przez 19 lat żyła i którego oszustwa jej nie przeszkadzały ją też wyrolował xD
I teraz najlepsze - mecenas Piotr Kaszewiak słusznie zauważył, że występująca w programie "ofiara" tak naprawdę jest współwinna temu, że setki ludzi zostało oszukanych.
Co na to Pani 50 letnia psycholog, która powinna chyba patrzeć obiektywnie? Ryk macicy, BO KOBIETY OBRAZAJO!!!!!!! A z tego co mówią Pani psycholog również uroniła łzy (na wizji nie pokazali tego). Czyli najpierw ryk i wścieklizna, a potem płacz - bo argumenty się nie zgadzają, to ma być psycholog?

Szkoda, że Pani psycholog nie zainteresowała się losem oszukanych ludzi tracących swoje majątki, gdy "ofiara" żyła z mężem w wygodnym sporym domu i jeździła na wakacje.
WIELKI SZACUNEK dla Pana mecenasa, za chęć obiektywnego spojrzenia na sprawę.
  • 31
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko: weź. Oglądałem to masakra. Wszystkie baby się na niego rzuciły a psycholoszka powiedziała że "przemoc nie jest wtedy jak się ktoś znęca tylko jak kobieta płacze" XDDD a i jeszcze że facet się nie powinien o kobietach wypowiadać a jak się wkrwily jak zaczął gadać, że nie pozwoli sobie grać na emocjach.
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko: akurat trafiłam na tę kłótnię, mam deja-vu, bo mec. Kaszewiak nie pierwszy raz podaje po prostu fakty, a baba swoje xD to wiele mówi o kondycji zawodu psychologa w naszym kraju, jak dobrze pamietam blisko 80% tej profesji wykonują właśnie kobiety.
  • Odpowiedz
  • 23
@Tylko_mleko:

będzie u Midasa


@misiafaraona: @Pesa_elf

Jak dla mnie "sprawa dla reportera" specjalnie poszło w stronę takiego show jako kalka amerykańskich odpowiedników gdzie celowo zaprasza się gości i ekspertów z absurdalnymi/głupimi tezami, tylko po to żeby wzbudzać skrajne emocje u gawiedzi która to ogląda. Kaszewiak sam bierze udział w tej szopce (świadomie lub nie) grając rolę "dobrego policjanta". No, zresztą na pewno od tego teatrzyku nie biednieje. Widocznie nowy format
  • Odpowiedz
@Plp_: #!$%@?łbym jakbym miał oglądać ten program a ten midas streszcza wszystko w ciągu tych kilku minut. Ale rzadko zaglądam bo mnie trochę #!$%@?ą jego wierszyki
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko ten program znam tylko z shortów tego gościa z YT i ja nie wiem jak ten Kaszewiak tam wytrzymuje. Przecież to triggerownia jak jasny #!$%@?. Jeszcze jakby prowadząca ogarniała, a ta stara rura często daje taki sam argument typu "no pacz pan, ale ona go kocha i krzyż święty wisi".
#!$%@?
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko Kaszewiak to tam jedyny normalny, cała reszta to #!$%@?. To nie pierwsza tego typu akcja, gościu ładnie punktuje patusów, co jojczą, że im dzieci za picie odebrali, idiotów, co się zadłużają w parabankach na bzdety i innych "wybitnych". No ale głupiutkiej Jaworowicz i jej bandzie to nie w smak.
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko założyła na siebie, bo stary już miał przypał. Razem z nim czerpała korzyść z kolegialnego interesu. Wśród nich kontrahentów jak duża firma jest na kobietę, to często bywa, że stary był już umoczony i ma lipę. Na szczęście z biegiem czasu coraz mniej spotykam takich kwiatków.
  • Odpowiedz
wiele z nich nie było ani przestarzałe ani nierentowne i poszły za bezcen w ręce obcego kapitału

@Tylko_mleko: przecież ten program w większości oglądają kobiety, a bardzo dużo starych bab, myślisz, że w kogo kierowana jest narracja? xD
  • Odpowiedz