Wpis z mikrobloga

W temacie POTĘŻNYCH ZORGANIZOWANYCH GRUP HEJTERSKICH KRYTYKUJĄCYCH Kredyt 0% - na Twitterze kredyt 0% został potępiony przez Ruch Ośmiu Gwiazd - największą antyPiSowską organizację w Polsce (126,8k followersów na X), której działalność Platformie i całej koalicji jest bardzo na rękę. Będzie nasłanie na nich służb Panie Hetman, czy tak jak Pan mówil w TOK FM, że służb to jednak nie trzeba (ale tak jak powiedział PRowiec, trzeba mówić, że krytyka tysięcy osób, to jakaś zorganizowana grupa)? Wstyd - dopiero poczuje Pan konsekwencje swoich kłamstw i manipulacji, jak nie dostanie Pan mandatu do Parlamentu Europejskiego.

https://twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1778423331374440634

#nieruchomosci #sejm #polityka
Jankowalski715 - W temacie POTĘŻNYCH ZORGANIZOWANYCH GRUP HEJTERSKICH KRYTYKUJĄCYCH K...

źródło: Osiem Gwiazd dzisiaj

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Eeee tam, tylko 2.6k wykopków z tagu narzeka na dopłaty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@onomatopejusz: dokładnie tak jak sięgam pamięcią to mi tu pisało dużo "deweloperów i rentierów", że nie opłaca się nic robić. Wszystko już ustawione po co cokolwiek pisać tu nie ma siły przebicia. W wielu miejscach opisuję tę patologię
  • Odpowiedz
BK0% jest w świetle jupiterów i trwa walka ze wściekłym tłumem, a równocześnie jest przygotowywany plan B w formie wprowadzenia REITów które rozjebią rynek dużo bardziej niż BK0%


@PfefferWerfer: niezależnie czy BK0% wprowadzą czy nie to i tak będą lobbować za REIT.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: Ja się obawiam że to będzie procedowane równolegle, na ostatniej prostej BK0% może się wywali, ale REIT przejdzie cichaczem i obudzimy się z #!$%@? w dupie bo cała uwaga skupiła się na programie bezpośredniego sypania a systemowej patologii nikt nie zauważy dopóki nie przejmie rynku i wtedy już będzie za późno.

Po tym jak PZFD sobie poczyna to nie mam wątpliwości że REITy będą wpychane kolanem do gardła.
  • Odpowiedz
Ja się obawiam że to będzie procedowane równolegle, na ostatniej prostej BK0% może się wywali, ale REIT przejdzie cichaczem i obudzimy się z #!$%@? w dupie bo cała uwaga skupiła się na programie bezpośredniego sypania a systemowej patologii nikt nie zauważy dopóki nie przejmie rynku i wtedy już będzie za późno.


Po tym jak PZFD sobie poczyna to nie mam wątpliwości że REITy będą wpychane kolanem do gardła.


@PfefferWerfer: jest jeszcze
  • Odpowiedz
jest jeszcze prezydent


@acpiorundc: Prezydent jest za pompą nieruchomościową tak jak i cały PiS.

a co wtedy powie lewica?


Że spoko, ale REIT musi przeznaczyć 5-10% lokali na wynajem komunalny.

Mają wejść REIT wraz z kredytem 0% i tanimi mieszkaniami na wynajem? Bo to "nierozerwalne projekty"?


Tego nikt nie wie na razie.
  • Odpowiedz
@printf no ale jak to, chcesz żeby Pan dupoloper nie mógł zarabiać? Wstydu nie masz, pewnie zazdrosny jesteś o to, że on ma dużo pieniążków, a ty nie.

CBA tam powinno wjechać, a dupoloperów i lobbujących powinni #!$%@?ć z Polski w samych skarpetkach. Ale pewnie się okaże, że TAKA BYŁA WOLA LUDU i my ją tylko spełniamy (mlask, albo i bez mlask, zależy kto będzie to mówić).
  • Odpowiedz