Wpis z mikrobloga

Zawsze będzie jakiś exploit w pierwszych dniach. Ja męczę się parę dni aby zrobić wszystkie akty bo brak czasu a inni pierwszego dnia już mapy farmią. Graj dla siebie i nie patrz się na innych albo zacznij grać w ssf. W sumie nie wiem po co się ścigać jak koniec końców robisz to samo przez trzy miesiące co trzy miesiące XD
@KaraBooska: nie zawsze, to ta liga i poprzednia sa najbardziej znane z zarabiania i maja mocno #!$%@?ą ekonomie. Wczesniej tego az tak nie bylo, byly jakies lepsze sposoby, ale ludzie nie printowali mirrorow jak tutaj. I pisanie a graj tylko dla siebie, uderz pieścią wstół, graj se. No na ligi handlowej nie do konca tak to dobrze dziala kiedy ekonomia jest #!$%@? a ty zarabiasz w #!$%@? mniej niz Ci co
@Nyarp No dobra ale poprzednia liga ekonomicznie to była ok. To, że płaciłem w setkach div. to bez znaczenia bo te setki robiłeś bez problemu. Sam jakoś się nie przekładałem a skończyłem z 300div w kieszeni, sprzętem za dwa mirrory i do tego jeszcze MB i 2hh. A jestem #!$%@? w tą grę XD
Ceny były wysokie ale zarobki również.
@Nyarp: jakie łuki kosztowały ligę temu x mirrorów? Zawsze, liga w ligę, top łuki się mirroruje za no-fee albo marne grosze (czyli koszt mirror + opcjonalnie jakies diviny), chyba że ktoś jest głupi i daje zarobić Jenubu i wykłada kilkaset divów xD. I liga w ligę chłopy na crafcenie tego wydają x mirrorów. Łuki za divine to zazwyczaj przejściowy szrot był :)