Wpis z mikrobloga

panie lepiej kup sobie Fanetec DD i też będziesz jeździł, przesadzacie z tym sprzętem, do ze będziesz czuł więcej wybojów na kierownicy nie uczyni Cie lepszym. Są goście na g29 w topce xD
@n1troo: Mnie nie chodzi o bycie lepszym, tylko z zabawę, relaks po pracy. Przesiadka z t150 na csl dd to był kosmos i to csl by mi starczyło, ale( ͡° ͜ʖ ͡°) brakuje trochę Nm. Tak żeby posiłować się z kierownicą w zakręcie. Zdaję sobie sprawę, że już po przesiadce takiego wow nie będzie, ale mimo wszystko zmieniam. Wymieniłem Load cell od fanateca i to był strzał
@panmimoskok: ja się czaje na Simagica, chociaż mam Clubsport DD i tak nie chce mi się sprzedawać wszystkiego itp :D Plus jest taki w Simagicu że masz PL dystrybutora.

Obejrz sobie na YT filmik BoostedMedia o Simagicu, porównywał tam bazy i według niego:
Simucube, Asetek>Simagic,Fanatec>Moza
@panmimoskok: Od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem SC2 Pro i powiem szczerze, że tylko "u siebie" mam 100% funu z jazdy. U znajomych Fanatec/Moza nie ma podjazdu, słyszałem, że Simagic w kwestii cena/jakość jest dość ciekawą opcją ale jeśli budżet pozwala to szedłbym w Simucube. Po prostu to będzie ostatnia baza którą kupisz (nie wiem co tu da się zrobiić lepiej tbh, sama moc to jedno ale responsywność/szybkośc/detale są nieporównywalne z
@czarekfcb: Dzięki. Simagic fajnie wygląda cenowo, w cenie bazy SC2 pro masz komplet simagica( ͜͡ʖ ͡€) Dodam, że nie spotkałem się ze złymi opiniami na temat simagica. Wszyscy są zadowoleni, ale zauważyłem, że niektórzy sprzedają simagica i przesiadają się na simucuba( ͡º ͜ʖ͡º)

@nappy Wielkie dziękuję za ten wpis ( ͡ ͜ʖ ͡) Piwerko dla Ciebie Mirku