Wpis z mikrobloga

Pytanie do #programista15k - myślicie, że warto się pakować w boot camp w sytuacji w której nie tyle szuka się pracy, co chciałoby się zrobić prosty serwis internetowy? Po tym co Musk odwalił z twitterem ewidentnie widać, że jest duże zapotrzebowanie na taką platformę ale z nieco bardziej prawicowym nastawieniem. Jest to spora szansa, ale właśnie pytanie czy na takim kursie ogarnę niezbędne techniczne skille?

#pytanie #pytaniedoeksperta #programowanie #pracbaza #bootcamp #internet #twitter #python
  • 7
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy to wszystko jest za darmo w necie, bootcampy to nabijanie kabzy żerując na marzeniach wynikłych z dywagacji opinii publicznej. Czy ty chcesz zrobić nowego Twittera i stawiasz się w rzędzie z Muskiem? To nie jest niemożliwe, tylko tacy ludzie nie klepią kodu na laptopie, przypomnij też sobie co to jest Albikla czy jak jej tam.
Edit: z resztą co to jest prawicowe nastawienie? Twitter zmienił się w X ze względu na
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: ucz się sam - jest dużo w necie roadmap dla danych technologii. Kupujesz kursy i go przerabiasz. Jak sie zablokujesz szukasz pomocy z chatem lub na wykop. Przy większych problemach zawsze możesz znaleźć sobie mentora na kilka spotkań.
  • Odpowiedz