Wpis z mikrobloga

@kozackikozak: jeżeli prawda są dane jakie podał to słusznie. Gorzej że to obajtek o walczy takimi samymi kartami jak Po z nim. Na takich walkach i ich zabawach wychodzi czasami solidna dawka prawdy.
a w komentarzach to już wgl hit XDDDDD


@kozackikozak: xo do tego komentarza, dobrze że nie napisal o glapie, a mógł np. za glapinskiego też się chcą wziąć a on okazuje się, że zwiększył o dużo nasze rezerwy w zlocie i dalej. Czaicie xo to by było jak byśmy za parę lat mogli oprzeć walutę na kruszcu jakmkiedys dolar. To była by wartość sama w sobie.
@kozackikozak: człowiek który jawnie manipulował cenami został mędrcem wykopu. Gówno mnie obchodzi czy dobrze napisał skoro sam jawnie walił w #!$%@? - ten człowiek nie ma dla mnie żadnego prawa wypowiedzi w tym temacie.
A na Tuska też przyjdzie pora rozliczeń, bacznie będę obserwował poczynania do kolejnych wyborów
via Wykop
  • 0
ostatnio coś się uruchomiło w #!$%@? takich otwartych pisowcow, kiedyś było bardziej „nie popieram pisu, aleeeee…”,


@cutecatboy: znaczy, że jeśli w czymkolwiek popieram pis to znaczy, że jestem pisowcem ? nawet jak zgadzam się z nimi, że niebo jest niebieskie za dnia przeważnie ? To jakiej inkantacji trza użyć, żeby nie być za pisem a jednocześnie przyznać, że coś zrobili dobrze albo z czym się mogę zgodzić ?