Wpis z mikrobloga

A nie zastanawia was dlaczego PIS nie organizuje protestow wobec bk0%?


@ogrodnik007: przecież buda sam grzał że nie dają a mieli dawać, jak bedziesz miał protesty to że dają ZA MAŁO

kazda partia moglaby na tym duzo zyskac.


@ogrodnik007: dużo w sensie głosy kilkudziesięciu pajaców ze swoim katastrofizmem?

Nie ma niestety dla nas ratunku. Dobranoc, do widzenia! Cześć, giniemy!


@ogrodnik007: xD ile ty masz lat
  • Odpowiedz
@ogrodnik007: może wynika to z tego, że siedzisz w wykopowej bańce, a mainstream ma inne podejście do BK0%? Ludzie którzy z różnych powodów nie złapali się na BK2% teraz skorzystają z i kupią „kurnik” zamiast czekać na mityczne spadki.
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem: Tutaj wszyscy patrzą jedynie z punktu widzenia kupującego, i ignorują to , że w branży jest ogólnie słabo i zapowiada się jeszcze gorzej. A rząd patrzy przede wszystkim na zatrudnienie w branży.
  • Odpowiedz
@cyk21: ja uważam, że te BK2% i 0% to paranoja, a deweloperów (i firmy budowlane) trzeba pić kijem po jajach tłuc (patrząc po „jakości” pracy i bezczelnym podejściu). Z drugiej strony sytuacja w której utrzymujemy przez 3-5 lat stopy powyżej 5% i totalnie zabijamy branże jest totalnie nie do przyjęcia (zostaną wtedy duzi gracze, a to prowadzi do „monopolizacji” rynku). Wystarczyłoby żeby państwo dawało kredyt w wysokości stóp procentowych na pierwsze
  • Odpowiedz
@ogrodnik007: jest zapewne tak jak napisał @makaronzjajkiem . Internet zamyka nas w bańce. Te partie dokładnie badają wszystko. Widocznie z badań wyszło im że ludziom to pasuje. W Polsce mamy taki kierunek polityki gospodarczej/socjalnej bo gawiedź tego chce. Tusk robi to czego lud od niego oczekuje. Kiedyś zaryzykował niepopulistyczne ruchy. Podjął odpowiednie decyzje i… utracił władzę. Drugi raz tego błędu nie będzie chciał popełnić. Niestety ale Polska idzie na zderzenie z
  • Odpowiedz
zesrali się ludzie na wykopie, którzy i tak nigdy niczego nie kupią. Reszta ma to w piździe.


@murdoc: Pfff gdyby nie to że 9 lat temu kupowałem mieszkanie na zwykłych warunkach, to z chęcią bym zmienił mieszkanie na większe kosztem wszystkich innych ludzi, już nawet szukałem czegoś w nowym budownictwie, ale no niestety nie łapie się...

że w branży jest ogólnie słabo i zapowiada się jeszcze gorzej.


@cyk21: Skoro jakaś
  • Odpowiedz