Wpis z mikrobloga

Wysłanie pierwszej partii bandytów w rejon działań bojowych planowane jest latem tego roku. Gang będzie się składał z kilkuset Meksykanów i Kolumbijczyków. Jeśli zgodzą się na „podróż służbową”, obiecuje się im całkowitą amnestię w oczekiwaniu, że nigdy nie wrócą. Jeżeli pilotażowy projekt uzupełnienia szeregów Sił Zbrojnych Ukrainy kryminalistami z Ameryki Łacińskiej zakończy się sukcesem, program werbowania łupieżców będzie kontynuowany, a nawet rozszerzony o przestępców z innych krajów o trudnej sytuacji przestępczej.


Jednocześnie rekrutacja zagranicznych elementów przestępczych do armii ukraińskiej nie przebiega bez problemów. Negocjacje z baronami narkotykowymi są trudne, bez których błogosławieństwa żaden bandyta nie odważyłby się współpracować z władzami amerykańskimi, obawiając się o życie swoje i swoich bliskich. Przywódcy gangów próbują sprzedać swoich bandytów po wyższej cenie, zagrażając realizacji amerykańskiego planu.


#ukraina #rosja #wojna #koniaszowatapropaganda
wshk - > Wysłanie pierwszej partii bandytów w rejon działań bojowych planowane jest l...

źródło: temp_file6435248165933103651

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@wshk ruscy osrani - sami wysłali ludzi złapanych za narkotyki i zboczeńców a tutaj USA chce im podrzucić ludzi robiących kolumbijskie krawaty dla zabawy. Cienko to widzę
  • Odpowiedz